Заробіток в новій грі без балів Sfereon

Зміст

  • Як працює гра Sfereon?
  • Маркетинг на Sfereon
    • Введення і виведення грошей на Sfereon
    • Партнерка Sfereon

Через інтернет легко заробляти, якщо є стартовий капітал. Гроші в кілька простих дій прокручуються через інвестиційні проекти. Щоб отримати максимум прибутку, потрібно вибирати найбільш вигідні умови. Гра, яку ми зараз розповімо, пропонує найвищий відсоток відрахувань.


Заробіток в новій грі без балів Sfereon приніс користувачам проекту понад 40 000 рублів. І це з урахуванням того, що запустили його 6 лютого 2017 року. Гра цікава, ідею розробники придумали свіжу і оформили все так, щоб навіть при першому знайомстві з інвестиційними іграми, користувач у всьому розібрався швидко.

Гра скам!!!

Як працює гра Sfereon?

Гроші гравцям надходять від активованих магічних сфер. Після оплати активації, сфера насичується електричними зарядами і переходить на стадію розщеплення. Робити взагалі нічого не потрібно, повністю пасивний дохід. Усього доступно 3 виду сфери і за кілька клітинок під кожен з них.

Сфери активуються, а потім на баланс автоматично надходить прибуток. На сайті не використовуються баланси для покупок або виведення, є тільки один рахунок. Кожну секунду на нього надходять реальні рублі, які можна виводити з гри. Після реєстрації ви побачите всі пункти меню і баланс:

Активувати потрібно якомога більше сфер. Термін розщеплення залежить від типу магічною сфери, але максимум він становить 25 днів. Тобто куплена сфера зникає через якийсь час, проте вона встигає принести великий відсоток і повністю окупити витрати. Почати можна всього за 10 рублів, та й їх не доведеться вносити, якщо запросити у гру нових учасників.

Маркетинг на Sfereon

В залежності від того, які купуються сфери і, скільки грошей на це витрачається, залежить прибутковість. Лише на цьому сайті можна отримати 168% всього за 25 днів, це дуже вигідні умови. Шкода тільки, що не дають ніяких бонусів, тому, щоб спробувати заробіток, доведеться вносити гроші:

По кожній магічною сфері дається коротка характеристика. Припустимо, ви вирішите почати з самої дешевої сфери. Вона розщеплюється 15 днів і за весь термін інвестування приносить 122%. Витративши 10 рублів, через два тижні на балансі з’являється 12.2 рубля. Не так багато, а все тому, що сума інвестицій не велика.

Для активації дорогих сфер необхідно купувати дешеві:

Баланс в грі об’єднаний і поповнювати його при активації сфер не потрібно. Просто тиснете «Активувати» над однією з них і з’являється сторінка, де можна вибрати метод оплати. Якщо платіжними системами не користуйтеся, вибирайте Payeer або Free-Kassa, через них можна переводити кошти навіть з балансу телефону:

Новачки часто не довіряють подібним проектам, але прибутковості Sfereon легко переконатися. У цій грі сама швидка окупність. Менше 2х тижнів йде, щоб повернути свої гроші. Термін окупності залежить від виду купленої сфери:

У вас теж залишаються сумніви? Поповніть рахунок на 10 рублів і через 15 днів замовляйте першу виплату. Краще самому в усьому переконатися і перевірити.

Введення і виведення грошей на Sfereon

Про поповнення рахунку ми вже сказали, тут немає такої функції. Щоб замовити виплату, потрібно натиснути на кнопку, яка знаходиться під балансом:

Бали не використовуються, мінімалка до висновку 10 рублів, комісія при виведенні не стягується. Отримати гроші можна на гаманці в різних платіжках:

  • AdvCash;
  • Payeer;
  • Perfect Money.

За всіма напрямами налаштовані автоматичні виплати, тому приходять гроші миттєво. Жодних активацій функції виводу немає.

Партнерка Sfereon

Реферальна система 2х рівнева, тому вигідно залучати не тільки гравців, але і партнерів. З інвестованих грошей приходить 12% від першої лінії і 3% з другої лінії.

Отримані кошти доступні до висновку і на них можна активувати сфери. В розділі «Мої реферали» відображається статистика і там же знаходиться кнопка для отримання своєї посилання або банера:

Дозволяється застосовувати всі способи набору рефералів. Поки гра не стала надто популярною, ви можете встигнути залучити величезну аудиторію.

Якщо вкласти в гру 500 рублів, через 25 днів ви отримаєте 825 рублів.

Виплати з Sfereon приходять, відгуки позитивні проекту. Все питання лише в тому, як довго пропрацює система. Принаймні, зараз вона тільки відкрилася, а в подібні проекти потрібно вступати як можна раніше. Не пропустіть цю можливість, величезних вкладень тут не потрібно.