Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

Зміст

 • Погана кредитна історія не привід засмучуватися
  • Де взяти кредит з поганою історією?
  • Чи можна взяти кредит без довідок з поганою історією?

Потреба в грошах може з’явитися несподівано, а щоб швидко вирішити фінансові проблеми, найпростіше взяти кредит.


Не завжди є знайомі, готові позичити гроші, а в банківських структурах їх можна отримати тільки в тому випадку, якщо у тебе хороша кредитна історія. На жаль, не у всіх вона хороша, тому доводиться шукати способи виходу зі складних ситуацій.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією? Якщо ви встигли зіпсувати свою репутацію в банківській сфері, то отримати гроші буде набагато складніше.

Проте не варто засмучуватися, адже складніше, не означає неможливо. Є альтернативні варіанти і багато різних компаній, що надають позики.

Погана кредитна історія не привід засмучуватися

Якщо не вчасно погашати кредит, постійно відтягувати виплати або взагалі їх пропускати, то навіщо дивуватися, що в майбутньому приходять відмови на заявки.

Подумайте самі, якщо б ви займали людині гроші, а він довго б їх віддавав і зірвав би терміни, дали б йому в борг ще раз?

Банки намагаються виявляти недобросовісних людей, які порушують умови кредитного договору. Є загальна база, куди потрапляє кожен порушник, після чого у нього стає негативна кредитна історія.

Іноді це пов’язано з глобальними проблемами (криза), а інколи з втратою джерела доходу. Про це потрібно відразу попереджати кредитного брокера, можливо, він піде на поступки і надасть додатковий час на повернення коштів.

Все це розповідається в статті про отримання кредитних зобов’язань з поганою історією для того, щоб в майбутньому ви не погіршили ситуацію.

Можливо, вам вдасться отримати ще одну позику, але його точно доведеться погашати в установленому порядку, інакше потім ви взагалі не зможете користуватися кредитами в банках.

Де взяти кредит з поганою історією?

Насамперед спробуйте отримати позику через інтернет. У статті про невеликий кредит на великий бізнес, є список систем, роздають позики онлайн.

Надішліть заявки відразу в кілька компаній, можливо, десь її схвалять. Як правило, гроші переводяться позичальнику на карту, а якщо доступні лише віртуальні гроші, то відкривайте електронний гаманець (наприклад, Payeer) і виводите кошти на банківську картку.

В інтернеті вам відмовили в кредитах? Тоді доведеться скористатися одним з наступних варіантів:

 • Кредитна історія могла зіпсуватися тільки з-за одного банку. Якщо ви раніше де-небудь брали гроші під позики і чесно виплачували їх у строк, спробуйте звернутися в цей банк. Переглядаючи вашу активність, як клієнта, вашу заявку можуть схвалити.
 • У кожному місті є банки, укладають кредитні договори навіть із зіпсованою історією. Такі великі компанії як Ощадбанк, Альфабанку або ВТБ до них точно не ставляться, шукайте менш популярні банки.
 • У деяких компаніях і зовсім не проводиться ніяких перевірок перед видачею кредитів. Найчастіше, слоган даних організацій «швидкі гроші» і отримати їх можна тільки під високі відсотки.
 • Якщо нічого підходящого ви не знайшли і вже обдзвонили всі доступні компанії, подумайте над подачею заявки через знайомого або родича. Серед близьких людей обов’язково знайдеться той, хто погодиться вам допомогти.

  Чи можна взяти кредит без довідок з поганою історією?

  Схвалення заявок залежить від безлічі факторів. Перед тим як видати кредит, банк оцінює не тільки історію за позиками. Враховується і багато чого іншого:

  • хороша зарплата і офіційне працевлаштування у великій компанії допомагає брати кредити;
  • наявність різного роду власності дозволить здати її в заставу;
  • якщо ви постійний клієнт банку (одержуєте зарплату, відкриваєте депозити тощо), у вашої заявки більше шансів на схвалення;
  • за статистикою, кредити частіше схвалюються жінкам у віці від 22 до 50 років і чоловікам від 25 до 45 років;
  • якщо ви перебуваєте у шлюбі і у вас є діти, отримати позику значно простіше;
  • обов’язково оцінюються наявні заборгованості (погасите до подачі заявки).

  Врахуйте ці фактори і постарайтеся їм відповідати. Якщо вдасться отримати кредит, вважайте, що перший крок на покращення кредитної історії вже зроблено. Віддавайте гроші вчасно і користуйтеся послугами банків, поступово вони почнуть вам довіряти.

  Терміновий позику до зарплати від MoneyMan може бути вам переданий вже сьогодні. Подавайте заявку, її розглянуть вже через пару хвилин.

  Кредитна історія є важливим моментом для банків, але навіть якщо вона зіпсована, завжди залишаються шанси, що яка-небудь компанія надасть позику.

  Не втрачайте надій, через інтернет шукайте їх у своєму місті і починайте телефонувати або відвідувати особисто. Хоч де-небудь вам точно дадуть гроші в борг.