Економічна гра Profit City

Кому не хотілося б відкрити власний нічний клуб, торговий центр або магазин? Це популярні ідеї для бізнесу, які складно реалізувати, коли в кишені не мільйони, а тільки тисячі рублів.


Тепер у вас буде така можливість, адже ви дізнаєтеся про цікавий проект, в який можна і потрібно вкладати гроші.

Економічна гра Profit City вже допомогла реалізувати мрію тисячам людей. Пройшовши реєстрацію на цьому сайті, кожен отримав власний віртуальний місто, в якому можна будувати різні види бізнесу. З’явилася гра не так давно, але її резерв вже наближається до мільйона рублів.

Гра закрита.
Кращі ігри з висновком тут – http://workion.ru/zarabotok-na-igrax.html

Розвивай бізнес у своєму місті Profit City

Щоб почати гру, необхідно пройти звичайну реєстрацію. За це вам нарахують 5000 монет (ігрова валюта, 100 монет = 1 рубль). На ці гроші можна побудувати мерію, ресторан або мінімаркет.

Прибутковість у них мінімальна, тому краще відразу поповнити баланс. Зробити це можна наступними способами:

Скільки вносити грошей вирішуйте самі, але спочатку краще зайдіть у розділ «Будівництво» і визначте, який вид бізнесу вам хотілося б відкрити у власному місті.

Варіантів досить багато, найдорожчий Капітолій обійдеться в 10 000 рублів, але почати можна і з чого-то простіше:

Зверніть увагу, що для деяких будівель вимагається розвиток міста. Наприклад, щоб відкрити торговий центр, спочатку потрібно прокачати мінімаркет до 2 рівня.

Розміщуються будівлі на спеціальному полі (воно у всіх однакове):

Тут же є кнопки, щоб зібрати автоматично накопичені монети і продати їх. Якщо натиснути на будівництво, відкриється вікно, у якому можна вибрати підвищення рівня будівлі:

Вартість апгрейду залежить від того, який зараз рівень будівлі та виду бізнесу. Збираючи монети з усіх будівель, вони розподіляються на ваші баланси для покупок і виведення.

З першого можна докуповувати новий бізнес, з другого замовляти виплати на Payeer. У налаштуваннях профілю вказуєте номер гаманця і замовляєте виплати коли вам завгодно. Гроші приходять швидко:

Крім будівництва будинків, заробляти гроші можна на залучення рефералів. Візьміть партнерську посилання в розділі «Реферали» і починайте залучати нових гравців. Адміністрація буде нараховувати вам по 10% з їх депозитів (по 3% з рефералів 2го рівня).

В розділі «Бонус» збирайте кожні 24 години бонус, безкоштовні монети не будуть зайвими.

Ще один хороший спосіб заробітку на Profit City – участь у конкурсах. Адміністрація постійно проводить конкурс серед найактивніших інвесторів і тих, хто залучає найбільше рефералів:

Як бачите, зараз ще і проводиться відео конкурс. За його умовами ви повинні записати відеоролик, додати його на YouTube та роЗміст ити посилання у спеціальній групі. За це вам дадуть безкоштовні монети, їх можна використовувати для відкриття нового бізнесу.

Якщо ви хочете виграти в конкурсі рефералів і залучити багато учасників, використовуйте поштовики. Подивіться, як запустити завдання на Seosprint і отримуйте рефералів з мінімальними витратами.

З проектом Profit City цілком реально заробити великі гроші. Так, потрібні інвестиції, але вони швидко окупаються.

Щоб диверсифікувати ризики, можете зареєструватися і в інших іграх з виведенням грошей. Продовжувати бідувати або побудувати перспективи на майбутнє – вибір за вами.