Поштовик Wmrfast

Зараз інтернет вже переповнений різними сервісами для заробітку, але, незважаючи на це, не всі ними користуються.


Для новачків є маса варіантів почати віддалену роботу, а найпростіший варіант – скористатися поштовиками. Обов’язково почитайте про Wmmail і Seosprint, а так само користуйтеся альтернативним буксом Wmrfast.

Чому ми вирішили написати огляд поштовика Wmrfast? Їсть дві вагомі причини, по-перше, на цьому сайті вже зареєстровано майже 70 000 користувачів, по-друге, тут найвигідніші ціни на накрутку відвідуваності сайту.

Всього за 11 рублів можна отримати 1000 переглядів, таких розцінок немає на жодному іншому кликовом спонсора.

Заробіток на поштовику Wmrfast

Зареєструватись на цьому сайті можуть всі користувачі Webmoney. Номер гаманця вказується при реєстрації і на нього приходять виплати. Після проходження реєстрації ви зможете скористатися наступними способами заробітку:

1. Перегляд реклами.
Найпростіший варіант, при якому вам потрібно буде відвідувати сайти. Ціни тут найвищі, зате завжди є доступні сайти:

Просто натискаєте на посилання і чекаєте, поки скінчиться таймер, проходите перевірку капчі і забираєте гроші.

Щоб отримувати більше сайтів для перегляду, потрібно підтвердити номер свого телефону.

2. Виконання завдань.
Основний спосіб заробітку для всіх користувачів клікових спонсорів. На Wmrfast більше 1000 активних завдань, ви обов’язково знайдете тут вигідну роботу:

Уважно вивчайте умови рекламодавця, щоб не отримати відмову в оплаті. Також звертайте увагу на статистику, краще виконувати завдання з великою кількістю схвалених заявок.

3. Заробіток на сайті.
Це нестандартний спосіб заробітку для кликового спонсора. Кожен користувач Wmrfast може додати свій сайт і встановити на ньому рекламу:

За клік по рекламі платять від 8 копійок, а гроші переводяться на рахунок вебмастера. Приймаються сайти з будь-якими показниками, найголовніше, щоб домен був другого рівня.

4. Заробіток на рефералах.
Це найкращий спосіб для отримання прибутку з цього сервісу. Для роботи з рефералами на цьому сайті передбачені всі необхідні інструменти:

За допомогою цього функціоналу ви зможете підвищувати активність рефералів. Зверніть увагу на розділ «Авто реферал». В ньому можна оплатити 100 рублів і протягом тижня випадково отримувати вільних рефералів.

Відмінний спосіб для залучення рефералів – це використання інших поштовиків. Сервіс Wmrfast не так популярний, про нього багато хто не знають. Зареєструйтеся на Wmmail або Seosprint і запустіть завдання для залучення рефералів на цей кликовый спонсор.

Наскільки вигідно залучати сюди рефералів? Все залежить від того, наскільки активно ви будете користуватися сервісом:

Крім цього, всіх залучених користувачів ви зможете продавати на біржі. Так само рефералів можна виставляти на аукціон, якщо користувач встиг подивитися понад 100 сайтів в серфінгу і відвідував свій аккаунт не менше 3х раз за останні 3 дні.

Виводити гроші з Wmrfast можна на різні платіжні системи. Для цього необхідно вказати номери гаманців в профілі.

Практично кожні 10 хвилин з цього сервісу виводяться гроші. Адміністрація активно працює з аудиторією, і постійно проводяться конкурси рекламодавців, рефералів і виконавців. Спробуйте взяти участь, гідні призи.