Передплати та інвестування на Wmmail

Зміст

  • Підписався на розсилку і отримав гроші
    • Завдання з інвестиціями

З проектом Wmmail кожен користувач інтернету може швидко почати заробляти в інтернеті.


Нічому вчитися не потрібно, так само як і вкладати гроші. Відкриваєте рахунок в Webmoney, реєструєтеся на поштовику і переходьте до завдань, за виконання яких вам будуть платити гроші.

Передплати та інвестування на Wmmail це два види завдань, які ми об’єднали, так як на кликовом спонсора їх не багато.

Використовуючи завдання з підписками, вам потрібно лише вказувати свій Email, щоб отримувати розсилки. Розділ інвестування містить завдання з реєстрації на різних інвестиційних сайтах.

Підписався на розсилку і отримав гроші

Як заробити на поштових скриньках? Завдання з підписками на Wmmail – ось оптимальний варіант:

Немає нічого простіше, ніж виконувати даний тип завдань. Оплата тут невелика, зате 5-10 секунд цілком достатньо для кожного завдання.

Найчастіше необхідно вказати Email і після цього підтвердити його, шляхом переходу по посиланню з отриманого листа. Розсилки для заробітку використовуються все частіше, тому завдання з підписками з’являються часто.

На цьому малюнку представлений відмінний приклад завдання. Все розписано по пунктах, а в звіт потрібно вказати лише адресу пошти, яким ви скористаєтеся. Так, 3 центи це невеликі гроші, але пам’ятайте про те, що часу на виконання завдання потрібно буде мало. За 5-7 хвилин ви зможете підписатися відразу на 10 розсилок і заробити 30 центів.

Завдання з інвестиціями

У мережі є багато різних систем, в яких потрібно вкладати гроші. На всіх цих проектах передбачена партнерська програма, за допомогою якої можна заробляти на залучення нових учасників.

На Wmmail часто створюються завдання цього типу, а ви можете вибрати підходящі для вас варіанти:

Умови деяких завдань дозволяють вступити в проект з невеликим внеском, а за рахунок виконання завдання одразу ж повернути витрачені гроші. Таким чином, ви зможете використовувати інвестиційні сервіси, без власних витрат. Не вірите? Ось приклад:

У цьому завданні пропонується пройти реєстрацію в інвестиційній грі і поповнити рахунок на 15 рублів. Жодних проходжень рівнів і складних умов, просто реєстрація та невеличкий внесок.

Після цього відправляєте рекламодавцеві логін і ID, щоб отримати винагороду. Зверніть увагу, що витративши 15 рублів на гру, ви отримаєте 17 за виконане завдання.

Також варто врахувати, що зробивши інвестиції, ви ще й зможете отримувати додаткові кошти від проекту, на якому зареєструєтеся. Іншими словами, рекламодавець повернув вам гроші, а ви в майбутньому зможете ще заробити.

На завданнях Wmmail цілком реально заробляти хороші гроші, але потрібно активно виконувати завдання. Передплати та інвестування, це не єдиний вид прибуткових завдань, тому нашим читачам ми радимо почитати про заробіток на відгуках і скачування з найпопулярнішим кликовым спонсором Рунета.