Як заробляти по 1000$ в інтернеті? багато способів

Зміст

 • Як заробити 1000$ в інтернеті без вкладень?
 • Зараз заробити 1000$ можна на фрілансі
 • Заробіток від 1000$ в соціальних мережах
 • Стабільний заробіток в інтернеті від 1000$
  • Створення продукту або відкриття сервісу
  • Акцент на якісний трафік
 • Як заробити 1000$ за день?
 • Як заробляти 1000$ в інтернеті пасивно?
 • Покупка сайтів для заробітку від 1000$
 • Чи можна заробити 1000$ за день без інтернету?
 • Де ще виставити товар?

Всі користувачі, які цікавляться віддаленими заробітками, знають, що інтернет може приносити величезні гроші, потрібно лише знайти хороший шлях для їх видобутку.


Напрямів для заробітку в мережі багато, але якщо вас не цікавить разова прибуток, і ви хочете стабільно отримувати дохід, доведеться задуматися про перспективних варіантах.

Як заробляти по 1000$ в інтернеті? Для новачка це може здатися великою сумою, але скажемо відразу, що успішні працівники інтернету отримують в рази більше. Як їм це вдається? Навіть звичайний копірайтинг може приносити такі доходи, але для цього доведеться постійно працювати і розвиватися.

Як заробити 1000$ в інтернеті без вкладень?

Простими способами заробити такі гроші вкрай складно. Але новачки не повинні здаватися, все залежить від встановлених термінів. Завдання на почтовиках і копірайтинг теж можуть принести таку прибуток, однак пройде більше місяця, щоб набрати 50-60 тисяч рублів.

Якщо ви потрапили на цю сторінку, перебуваючи в пошуках способів заробітку по 1000 рублів в день, рекомендую вам іншу статтю – додатковий заробіток у вільний час.

Втім, досвідчені копірайтери отримують іноді і більше грошей, тільки спочатку їм доводиться розкручуватися, поступово підвищувати доходи і рівень знань. Не вірите? Ось вам статистика одного з Топових авторів:

В середньому він отримує по 178 рублів за 1000 знаків, а судячи з доданим текстів в його магазині, майже всі його матеріали на 4000 символів. Виходить 712 рублів за статтю, добовий дохід 1708 рублів. В місяць набігає трохи більше 50 000 рублів. Це далеко не межа, професіонали отримують ще більше.

Копірайтинг стає більш прибутковим, якщо додатково використовувати заробіток на перепродажі статей.

Далеко не всім авторам вдається добитися такого ж результату. Деякі люди просто не справляються зі своїми обов’язками. Доводиться не просто сидіти перед монітором і бігати пальцями по клавіатурі, треба включати мозок.

Зараз заробити 1000$ можна на фрілансі

Копірайтинг відноситься до фрілансу, але в цій широкій ніші є місця і для професіоналів з інших областей. Юристи, митці, менеджери, навіть домогосподарки здатні застосувати свої навички, щоб займатися віддаленою роботою. На біржах фріланса кожен день з’являються відкриті вакансії і проекти.

Як і у випадку з написанням статей, для підвищення доходів буде потрібно розвиток. Великі замовлення отримують досвідчені фрілансери з високим рейтингом і позитивними відгуками. Доведеться довго заробляти собі репутацію, зате потім можна буде легко знайти роботодавця:

Приклади цих замовлень взято з сайту Weblancer. Біржа популярна в Рунеті, деякі пропозиції не вимагають професійних навичок. Тут часто шукають модераторів груп в соц. мережах, авторів відеороликів, помічників для інтернет-магазинів і так далі. Також варто користуватися іншими сайтами для пошуку віддаленої роботи:

 • FL;
 • Kwork;
 • Work Zilla;
 • Upwork;
 • Freelancehunt;
 • Moguza;
 • Dlance.

Уявіть, що ви запускаєте невеликий бізнес на наданні послуг. Спочатку доведеться заробити собі ім’я, вкладатися в рекламу і зарекомендувати себе, як справжнього профі. Потім замовники починають самі виходити на зв’язок і готові платити будь-які гроші, лише б саме ви займалися їхнім проектом.

Заробіток від 1000$ в соціальних мережах

Наступний спосіб не хитрий і про нього знають багато користувачів, тільки не вирішуються взятися за справу. Популярних груп створено дуже багато, в цій ніші серйозна конкуренція. Тим не менш, розумні люди не залишають спроб створити свою спільноту, так як знають, наскільки це вигідно.

Щоб заробити 1000$ на своїй групі, вкладення не обов’язкові. Спільноти створюються безкоштовно, а найважче – залучити передплатників. Щоб вам було простіше цим займатися, пропонуємо підбірку корисних статей:

 • як створити і розкрутити групу в Однокласниках;
 • як створити групу Вконтакті;
 • як накрутити групу Вконтакте без бана;
 • як підняти групу Вконтакте в ТОП;
 • меню для групи Вконтакті MenuMake;
 • накрутка груп ВКонтакте та інших соціальних мережах;
 • 7 порад адміністратору групи Вконтакте.

Не сподівайтеся за місяць обійти всіх конкурентів і привернути мільйонну армію передплатників. Для цього потрібен час, хороша ідея, постійна робота над просуванням і наповненням. У перспективі, ви будете заробляти понад 1000$ в день, такими результатами можуть похвалитися деякі групи:

Це ціни на розміщення реклами в найпопулярніших спільнотах. Звичайно, у них багато передплатників і такого ж результату буде складно досягти. Якщо ви подивіться стіни цих спільнот, то побачите, що в день вони публікують до 10 рекламних записів. Виходить прибуток навіть більше 1000$ в добу.

Якщо вирішите створити групу для заробітку, то забудьте про гроші. Починати потрібно з цікавою ідеєю, зробіть це своїм хобі, так простіше розкрутити майданчик.

Для початку спробуйте вийти хоча б на 1000 рублів в день, це реальна планка. Спільнот зараз настільки багато, що рекламодавці знаходять пропозиції щодо розміщення реклами з мінімальними витратами. Киньте рожеві мрії, в цій ніші великі гроші отримують найактивніші адміністратори груп.

Стабільний заробіток в інтернеті від 1000$

Вийти на доходи в 1000$ можна з допомогою відкриття сайту. Розробити сайт зараз не так складно, так як з’явилися движки, так і фрілансери готові створити проект за порівняно не великі гроші. Найголовніше – це придумати оригінальну ідею і витрачати якомога більше часу на роботу над своїм проектом.

Свій перший сайт для заробітку ви можете створити абсолютно безкоштовно, використовуючи конструктор Ucoz.

Так, цей шлях не найшвидший, так як спочатку доведеться розвивати сайт і перші півроку-рік, про гарну прибутку можна забути. Зате коли ресурс стане популярним, і ви наповните його якісною інформацією, гроші почнуть до вас приходити.

Коли-то, я також як і ви зараз, читав подібні статті і навіть не вірив, що у мене може бути власний, великий і популярний сайт. Зараз же на блог заходить кілька тисяч відвідувачів щодня. Я ніколи не вивчав програмування і моя освіта з інтернетом не має нічого спільного.

Починав я з самого простого, скачав платформу (щось на зразок програми) та з допомогою відео на Ютубі навчався додавати сторінки, розділи, публікувати статті. Зізнаюся, мене це затягнуло, коли зрозумів, що і як влаштовано, добу безперервно публікував нові пости і чекав, коли ж збільшиться відвідуваність.

Час минав, база статей збільшувалася, а разом із цим зростала і кількість відвідувачів. Тепер мій блог приносить більше 10 000$ в місяць, але я не кидаю його, а навпаки, ще активніше розвиваю. Це ж раджу і всім своїм читачам. Головне старанність і посидючість, нічого складного немає.

Не вибирайте тему заробітку, використовуйте свої інтереси. Можна запустити сайт про ігри, моди, кулінарії, автомобілях.

Як саме ви будете монетизувати свою майданчик, вирішувати вам, принаймні, 1000$ отримувати цілком реально.

1000 долларов

Створення продукту або відкриття сервісу

Прискорити свій шлях до хорошого і стабільного доходу допоможе розробка інформаційного продукту або відкриття корисного сервісу. Звичайна електронна книга, з навчальними матеріалами або різними секретами, може принести вашому ресурсу величезну популярність.

З будь-якими знаннями можна придумати ідею для розробки інфопродукта. Дівчата створюють свої методики схуднення, чоловіки збирають бази даних по автомобілям, дизайнери вчать користуватися Фотошопом, а фахівці з різних сфер діяльності, пропонують відвідати їх вебінари.

За статистикою в інтернеті самим продаваним товаром є електронні книги. Найбільшу популярність отримують инфопродукты на тему заробітку в інтернеті. Зараз ця тематика цікавить величезну аудиторію користувачів і вони готові платити гроші, щоб їх навчили заробляти, не виходячи з дому.

У авторів інфотоваров заробітки від 1000$ бувають часто. Головне не сидіти і чекати продажів, після написання книги або запису відео курсу. По-перше, не всі ідеї «вистрілюють». По-друге, потрібно займатися рекламою.

За допомогою партнерської програми GlopArt можна подивитися, що виставляють на продаж деякі автори і скільки вони отримують. Цей сервіс створений спеціально для інфобізнесменов. Сюди вони додають товар і встановлюють винагороду для партнерів. Люди шукають покупців, щоб отримати свою частку пирога:

Ось вам наочний приклад одного товару. Коштує він 650 рублів, а партнерам за продаж виплачують 385 рублів. Враховуючи загальну суму виплат, можна розрахувати кількість продажів – 2284. Автор, за вирахуванням партнерської винагороди отримує 265 рублів, отже, з цього інфопродукта він заробив 605 000 рублів.

Погодьтеся, гроші пристойні і це тільки з одного інфопродукта, адже їх можна створювати скільки завгодно. Основний плюс такого бізнесу в інтернеті полягає в тому, що потрібно один раз розробити товар, а потім продаються його копії в будь-якому обсязі.

Дізнайтеся, як будують інфобізнес професіонали. Це непроста справа, де новачки часто помиляються і з-за цього не можуть добитися хорошого прибутку.

Що стосується відкриття сервісу, то з технічного боку це дещо складніше, зате набагато ефективніше. Якщо ваш сайт стане корисним інструментом для людей, які його відвідуваність зросте, а чим більше трафіку, тим більше можна заробляти.

Акцент на якісний трафік

При розвитку свого сайту, прагнете отримувати виключно цільовий трафік. Більшість новачків, приваблюють відвідувачів на свій сайт, під будь-якими приводами, але це не правильно. Це ж стосується і інфобізнес, немає сенсу пропонувати товари всім підряд, потрібно рекламувати їх на тематичних майданчиках.

Приміром, вирішили створити сайт для залучення рефералів на поштовики? Додавайте якомога більше інформації для початківців працівників інтернету. Від обраної тематики краще не відходити, а використовуючи джерела трафіку, упор робити на цільову аудиторію.

Досвідчені професіонали часто пишуть про те, що потрібно залучати цільову аудиторію, адже навіть при багатотисячної відвідуваності, може бути мінімум переходів по рекламним блокам і відсутність клієнтів.

Розробка, розкрутка та просування сайту займе у вас багато часу, але якщо ви хочете отримувати в інтернеті за 1000$ стабільно, це один з найкращих шляхів. Причому такі доходи є далеко не стелею, якщо будете розвиватися, їх можна буде збільшити в кілька разів.

Для продажу інформаційних продуктів також важливо мати сайт. Тільки не обов’язково відкривати блог і роками його наповнювати. Досить запустити хоча б одностраничник, а унікальний конструктор лендинга від Maya Group допоможе вам зробити це максимально швидко.

Як заробити 1000$ за день?

Майже всі пропозиції про великий заробіток за один день, помахують лохотроном. Ви повинні розуміти, що таку суму за добу набрати вкрай складно, інакше все б вже були мільйонерами. Тим не менш, відповідні способи є, але вони пов’язані з деякими ризиками і вимагають вкладень.

Мова піде про бінарних опціонах, вони швидко набирають популярність. Що це таке? Це інструмент торгівлі на Форекс, при його використанні робляться ставки на курси валют і інші активи. Все просто, поставив сьогодні, що завтра акції BMW або нафту будуть коштувати дешевше, завтра отримав від 60% прибутку.

Торгівля на бінарних опціонах по стратегії Madrid знижує ризики, спеціальні індикатори допомагають передбачити руху на ринку.

Новачкові такий спосіб здасться дуже складною, але щоб розвіяти сумніви, давайте розглянемо приклад торгівлі. Спочатку потрібно зареєструватися у кращого брокера. Зараз таким є Binomo. Після поповнення балансу переходимо на платформу і вибираємо актив:

Вибір великий, є валютні пари, дорогоцінні метали, сировинні товари, акції та індекси. У режимі Турбо ставки приймаються на кілька хвилин, у звичайних опціони час експірації більше. Ми скористаємося першим способом, щоб швидко отримати дохід. Отже, вибираємо EUR/USD (зараз найвищий відсоток) і заповнюємо форму праворуч:

У цій статті ми розглядаємо заробіток від 1000$ в день, тому будемо торгувати за високими ставками. Робимо ставку на те, що у 16:01 графік підніметься вгору. Ми не придумали прогноз, а склали його, використовуючи стратегію для турбоопционов Klondike+ . Ставка відкрита, на платформі починається відлік часу:

Ми не рекомендуємо новачкам відразу робити такі великі ставки, адже можна і програти всі гроші. Спочатку потрібно потренуватися, навчитися складати прогнози і розібратися в рухах котирувань. Час нашого опціону закінчилося і ми отримали ось таке повідомлення:

Дохід від операції склав майже 55 000 рублів, а вона тривала менше хвилини. Тільки уявіть, які гроші заробляють професіонали, які відкривають по 5-10 опціонів кожен день. Заробіток в 1000 доларів ніщо, порівняно з їх прибутком. Справа серйозна, потрібні професійні навички.

Як заробляти 1000$ в інтернеті пасивно?

Не у всіх є час на навчання, комусь просто не хочеться розбиратися у складній торгівлі. Якщо ви з числа таких людей, то краще довірити свій капітал професійним трейдерам. Майже у всіх великих брокерів доступні ПАММ рахунки, в які вкладаються величезні гроші звичайними людьми.

Рахунку ПАММ – це інвестиційні портфелі, їх відкривають самі трейдери. Навіщо? Щоб зібрати великий капітал для торгівлі. Приміром, вони домагаються прибутковості у 20% за місяць. Зі своєю 1000 доларів вони запрацюють лише 200$, а якщо вкладники внесуть ще 9000$, дохід зростає до 2000$.

Настійно рекомендую новачкам засвоїти 6 порад для інвесторів в ПАММ-рахунки.

Прибуток потім розділяється між всіма інвесторами, а трейдер отримує свій дохід і відсоток від профіту. Всі залишаються задоволені, тільки потрібно вибирати гідного керуючого. Добре, що вибір великий і доступна статистика. Завдання інвестора – вибрати ПАММ рахунок з мінімальною осіданням, максимальною прибутковістю і працює мінімум півроку-рік.

Де шукати керуючих? Компаній відкрито багато, одна з кращих PrivateFX. У них вигідні умови, пристойний вибір ПАММ рахунків і зручний інтерфейс. Можете без реєстрації подивитися ТОП керуючих:

Ось пара прикладів відкритих інвестиційних портфелів. Трейдери готові прийняти будь-яку суму від вкладників. У першого осідання всього 3.86% (на стільки відсотків він йшов в мінус), у другого показник більше. Тепер дивимося на прибутковість, у обох вона висока. Тепер потрібно відкрити деталі рахунка і перевірити додаткову інформацію:

Як вже говорилося, термін роботи ПАММ рахунку повинен бути як можна більше, це знижує ризики. Також трейдер більше намагається примножити прибуток, коли у нього значний початковий капітал. Далі все просто, вкладаєш гроші і чекаєш, коли закінчиться торговий період (зазвичай 1 тиждень). У статистиці буде показано, скільки вдалося заробити:

Це звіт інвестора, в ньому відображаються дані за останній тиждень. Професіонали завжди поділяють стартовий капітал, щоб диверсифікувати ризики. Робіть так само, адже керуючі іноді теж помиляються, а так вдається уникнути великих просадок.

Заробіток 1000$ від ПАММ інвестування іноді доводиться довго чекати, зате самому нічого не треба робити. Все залежить від суми вкладу, чим вона вище, тим швидше набігає солідна профіт. На цьому роблять гроші тисячі людей і не тільки в Росії, в зарубіжному інтернеті цей метод ще популярнішим.

Покупка сайтів для заробітку від 1000$

Вище я вже говорив про те, що мати свій сайт вигідно і навіть розповідав, скільки мені вдається отримувати зі свого блогу. Коли створюєш новий сайт, доводиться довго чекати його розкрутки, щоб почати монетизацію. Немає сенсу навіть розміщувати рекламу, якщо низька відвідуваність. Є гідне рішення цієї проблеми.

Можна купити готовий ресурс, який вже приносить прибуток своєму власникові. Навіщо хтось продає прибутковий сайт? Причин багато, у деяких користувачів десятки сайтів і вони просто не встигають за ними стежити, комусь хочеться створити новий проект, є і ті, кому терміново потрібні гроші.

На біржі Telderi постійно проводиться аукціон, на нього виставляються майданчика вартістю в кілька мільйонів рублів. Система пропонує купити готовий бізнес в інтернеті, але не у всіх є величезна сума на таке придбання. З невеликим стартовим капіталом теж можна цим зайнятися:

Як бачите, є майданчики вартістю в 1500 рублів (буває ще дешевше). Зверніть увагу, в кожному рядку вказано, скільки грошей приносить проект. Зазвичай, для оцінки вартості ресурсу, щомісячний дохід множать на 6-12 (щоб інвестиції окупилися за півроку-рік). По кожному сайту збирається статистика, аби не купувати кота в мішку:

Це приклад одного з лотів на аукціоні. Дані не повні, лише частина інформації про сайт. У статті про покупку сайту ми вже розповідали, на що потрібно звернути увагу в першу чергу. Операції проводяться через гаранта, покупець переводить гроші в систему, отримує сайт і перевіряє «товар», потім продавцю відправляють оплату.

Заробити 1000$ в місяць з одного сайту цілком реально. Навіть якщо ви купите майданчик, у якій дохід нижче, можна буде її розвивати і тим самим збільшувати профіт. Будьте уважні при виборі ресурсу, деякі лоти на Телдери продаються за завищеною ціною або їх купівля недоцільна, навіть якщо просять 1000 рублів.

Чи можна заробити 1000$ за день без інтернету?

При використанні пошукових систем із запитами, пов’язаними з заробітками або роботою, відкриваються сотні результатів по віддаленій діяльності. Людям радять різні способи, пропонують інструкції, відео уроки і багато іншого. Тільки автори цього контенту забувають, що не всі готові сидіти перед мотором годинами.

Деякі люди шукають, як заробити 1000$, ну або хоча б 1000 рублів без інтернету. Ми не будемо розповідати про можливості влаштуватися в таксі, нянькою і подібні підробки. Блог Workion створений для навчання інтернет роботі, тому ми лише частково відійдемо від основної теми.

Талановиті люди, які вміють робити щось своїми руками, можуть застосовувати ці навички для заробітку на продаж реальних товарів. Для них вже створено світовий сервіс Etsy, де можна виставити на продаж всі що завгодно:

 • прикраси;
 • сумки;
 • одяг;
 • аксесуари для дому;
 • підвіски і намиста;
 • вишивку;
 • ароматизатори;
 • мило ручної роботи.

Це ще не повний список товарів, які продаються на популярному сайті. У кожного майстра свій магазин, а покупці заходять сюди, щоб знайти що-небудь незвичайне і ексклюзивне. Дайте волю фантазії, створюйте власну продукцію і продавати її по всьому світу:

Розцінки різні, майстри самі вирішують, скільки брати грошей з покупців. Є багато успішних продавців, які починали з цього, а потім переходили на повноцінний бізнес. Цікавий варіант, а саме головне, можна заробляти без інтернету, заходячи в мережу, тільки щоб виставити товар на продаж.

Де ще виставити товар?

Бажано подумати про створення власного сайту, але на старті це нереально для новачка. Краще спочатку перевірити, як підуть продажу. Потрібно охопити максимально можливу аудиторію, голосно заявити про себе і своєї продукції допоможуть:

 • соціальні мережі (бажано створювати цільові групи);
 • форуми (у тому числі форуми про рукоділля);
 • сервіс LiveMaster (російськомовний аналог Etsy);
 • аукціон Ebay (у нього величезна відвідуваність);
 • дошки оголошень (найпопулярніша Avito).

Користуйтеся будь-якою можливістю пропіарити своє ім’я. Якщо вдасться розкрутитися, товар буде розлітатися як гарячі пиріжки на масницю. Головне придумати щось дійсно цікаве і спробує зробити якісний товар.

Одна дівчина відкрила реальний магазин, починаючи з продажу підвісок на голову. Вона мати трьох дітей, підробляла під час декрету, ніщо не перешкодило їй досягти заробітку понад 1000$ в місяць.

Тепер ви знаєте, де заробити 1000 доларів і можете спробувати будь-який з представлених способів. Якщо сидіти і чекати хороших пропозицій, пройдуть роки, а вони так і не з’являться. Під лежачий камінь вода не тече, дійте прямо зараз. Вкладення потрібні не скрізь, тому краще спробувати удачу, ніж довго думати, що вибрати.