Заробляй без вкладень і балів у грі Vesworld

Зміст

 • Економічний симулятор Vesworld
 • Як почати гру без вкладень?
  • Про поповнення і виведення грошей
  • Партнерська програма Vesworld

Кожен день з’являються якісь економічні ігри, на більшість з них я вже перестав звертати увагу. Але деякі проекти просто неможливо обійти. Нещодавно я відкрив для себе ще одну цікаву гру, в ній можна не вкладати гроші, балів немає, але найбільше дивує оформлення.


Заробляй без вкладень і балів у грі Vesworld – проект запущений 2 жовтня 2016 року. Це унікальна гра, яка не має аналогів. Скрипт був розроблений конкретно для цього проекту, дизайн максимально зручний, до того ж розробники часто додають щось нове. Можна з упевненістю сказати, що гра на порядок краще за своїх аналогів.

Економічний симулятор Vesworld

Гравці тут забудовують вільні поля своїми виробництвами. Вони можуть видобувати пісок, щебінь, робити цеглу, борошно, вирощувати пшеницю і багато іншого. Найбільш широкі можливості, а що цікаво – ігровий світ для всіх один. Коли зареєструєтесь в грі, побачите величезну ділянку землі з будівлями інших гравців:

Функцій пропонується настільки багато, що навіть мені, затятому прихильнику економічних ігор, довелося читати керівництво. Його зробили інформативним, читайте на офіційному сайті, воно доступно без реєстрації.

Інструкція об’ємна, тому я постараюся вам все пояснити в максимально Зміст овній формі:

Основне меню користувача знаходиться в нижньому лівому кутку. Для зручності я розставив цифри під кожним пунктом, тепер їх простіше пояснити:

 • Детальна статистика гри – бюджети, видатки, надходження з виробництва та інші дані.
 • Будівництво виробництва – тут можна вибрати завод, різні поля, комбінати і багато іншого, щоб почати бізнес.
 • Магазини – вони забезпечують максимальну прибуток у грі. Коштують дорого, потрібні для продажу готової продукції (також її можна продавати на біржі).
 • Біржа продукції – на ній ви зможете придбати необхідні ресурси для запуску виробництва чи початку будівництва.
 • Грошові операції – при натисканні з’являється вікно, де відображається статистика виплат, а також тут проводяться поповнення і замовляються виплати.
 • Дані по гравцям – повна статистика за всім учасникам проекту, скільки відкрито підприємств, вироблено ресурсів, прибуток за останню добу і багато іншого.
 • Реферали – про партнерську програму розповім окремо, їй можна не користуватися, балів у грі немає.
 • Склад – тут гравці можуть перевірити, які у них є ресурси, виставити щось на продаж, подивитися, що вже знаходиться на продаж.
 • Топи – представляє інформацію по самим активним інвесторам, хто більше вивів грошей, у кого найбільша виручка.
 • Новини – слідкуйте за оновленнями проекту, розробники не сидять склавши руки, нещодавно додали звукові сповіщення на вхідні повідомлення.
 • FAQ – за назвою вже зрозуміло, для чого цей розділ. Там знаходяться відповіді на найпопулярніші питання.
 • Skype – адміністрація ігри готова поспілкуватися особисто з кожним гравцем. Вони не ховаються, працюють відкрито, впевнені в прибутковості свого проекту.
 • Дні – показується час до нового дня. Кожні 48 реальних хвилин настає новий ігровий день.
 • Особистий кабінет – через нього влаштовуєшся на роботу, а також там зазначається номер гаманця для виводу.
 • Free сервер – можливість перейти в безкоштовний режим для ознайомлення з проектом. Кожному гравцеві на безкоштовному сервері дають 100 000 рублів.
 • Як бачите, функціонал дійсно широкий, деякі пункти вимагають більш докладного пояснення. Ніякі інші ігри з виведенням грошей не можуть похвалитися такими ж можливостями. Мільйонів тут ніхто не обіцяє, але якщо довго розвиватися і вкладатися, прибуток буде гідна.

  Як почати гру без вкладень?

  На жаль, за реєстрацію не передбачено жодних бонусів, але кожен гравець може знайти собі роботу на Vesworld через біржу праці. Відразу після проходження реєстрації, пройдіть в особистий кабінет і зайдіть на біржу:

  Після цього відкриється невелика форма, де можна вибрати тип магазину, в який ви влаштуєтеся продавцем. Можна вказати бажану зарплату, мінімум 5 копійок. Рівень кваліфікації буде поступово збільшуватися, але врахуйте, що він підвищується тільки по якомусь одному напрямку (наприклад, від досвіду роботи в будівельному магазині):

  Збирайте мінімум 500 ігрових рублів, щоб відкрити виробництво. Саме стільки коштує найдешевший кам’яний кар’єр. З нього будуть надходити камені, але потрібно враховувати, що доведеться найняти робітників і платити їм зарплату:

  Різні споруди приносять різну продукцію. У будь-якому випадку вона коштує грошей, а щоб виставити товари на продаж, зайдіть на свій склад і натисніть спеціальну кнопку:

  Ціна вибирається довільно, тому на біржі періодично з’являються досить вигідні пропозиції. Деякі користувачі нічого не будують, вони лише скуповують ресурси за привабливою ціною і потім продають їх дорожче. Такий варіант теж можливий, попит на товари є завжди.

  Про поповнення і виведення грошей

  Дуже зручно, що в цій грі об’єднали баланс для покупок і для виводу. Плюс до цього, ігрова валюта прирівняна до рублям. Поповнення на автоматі доступно через Payeer і Яндекс.Гроші. Також адміністрація пропонує зв’язатися за номером телефону, якщо буде потрібно використовувати інший метод внесення депозиту:

  Чим більше грошей гравець вносить, тим солідніше отримує подарунки. Функція виведення знаходиться поруч, розповідати про неї нічого, мінімальна сума всього 1 рубль, виплати приходять миттєво, доступна тільки платіжка Payeer (з неї найпростіше вивести кошти на мапу):

  Проект платить, за весь термін існування, виплатив гравцям 220 000 рублів. За всіма факторами, гра пропрацює дуже довго, а її творці впевнені, що їх маркетинговий план настільки продуманий, що скам взагалі неможливий.

  Партнерська програма Vesworld

  Балів немає, але за залучення рефералів платять гроші. Партнерська програма 3х рівнева, з першої лінії приходить 7%, з другої 5%, з третьої 3%. Варто зазначити, що гроші виплачуються не з депозитів, а з витрачених коштів на купівлю виробництва. Для запрошення нових учасників, можна використовувати звичайну посилання або банери:

  Гра поки не стала найпопулярнішою, учасників мало. Отже, у вас є шанс зібрати величезну команду. Використовуйте всі способи набору рефералів і шукайте активних партнерів. Досить запросити людей 5-10 і якщо вони також будуть залучати нових учасників, доходи будуть постійно збільшуватися.

  Гра Vesworld відгуки отримує постійно, всі вони захоплені і позитивні. Ще б, проект такого рівня заслуговує поваги, з виплатами у нього жодних проблем не спостерігалося, а розробники готові до особистого спілкування.