Як завантажити флеш (flash) файл з будь-якого сайту?

У вебмайстрів часто буває так, що заходиш на різні сайти, бачиш гарні банери, міні ігри або щось ще, що хотілося б поставити на своєму ресурсі.


Просто скопіювати не виходить, так як формат Flash, але цю проблему легко вирішити. Для цього знадобиться всього одна проста програма.

Як завантажити флеш (flash) файл з будь-якого сайту? Все що завгодно з браузера можна зберегти на комп’ютері. З цієї теми ми вже представляли інструкцію, як завантажити музику і відео Вконтакте. Завантажувати флеш файли не важче, а програма, яка нам знадобиться, називається Download Master.

Флеш файли SWF, як їх скачати?

До появи торентів і всяких клієнтів, кожен з нас користувався Download Master. Це простий і безкоштовний завантажувач файлів з інтернету.

У ньому є одна корисна функція завантаження файлу через посилання. Не можна просто вказувати посилання на сторінку, де знаходиться потрібний файл, необхідно знайти посилання саме на нього.

Для цього створено спеціальний сервіс Save2go.ru. На ньому знаходиться форма, в неї потрібно вставити посилання на сторінку сайту, де знаходиться флеш банер, гра чи щось ще. Після цього, система видає пряме посилання:

Ось ми отримали посилання на гру в SWF-файлі, але якщо перейти по ній, просто відкривається файл в новій вкладці. Тепер потрібно відкрити Download Master і додати там нову завантаження:

Кнопка знаходиться в верхньому лівому кутку програми. Після її натискання відкриється вікно, де потрібно вказати посилання. Вставляємо адресу, який отримали на сайті Save2Go:

Мінімум налаштувань і кнопка «Почати завантаження». Тиснемо на неї і відразу ж завантажується файл. В залежності від швидкості інтернету, це займає деякий час:

Відмінний спосіб, але у нього є один мінус. Система Save2Go не може знайти файли на деяких сайтах і підтримує тільки SWF файли.

Що робити в цьому випадку? Якщо зіткнетеся з цим, відкривайте сторінку сайту з потрібною флеш файлом і затисніть Ctrl+U. Відкриється код сайту, тиснемо Ctrl+F, щоб відкрити пошук і вказуємо там SWF:

Ось вам наочний приклад, ми знайшли потрібний нам файл в розширенні swf. Тепер у нього потрібно додати адресу самого сайту.

Посилання повинно виглядати так: http://workion.ru/_ld/2/292_sonic.swf

Тепер її можна точно також вставити в нову завантаження через Download Master. Цей спосіб завантажити флеш, підходить для будь-якого сайту, але він не такий зручний, як перший варіант.

Шукайте флеш ігри в мережі або навчіться їх створювати. Це допоможе заробити на Flash іграх.

Банери, інтерактивні ігри, різні форми, калькулятори, та що завгодно можна завантажити з інтернету і використовувати у власних цілях (у тому числі, поставити на свій ресурс). Тільки враховуйте, що такі файли займають набагато більше місця, в порівнянні із звичайною анімацією або картинками.