Заробіток в місті Taxi Money

Міфи про те, що економічні ігри працюють по кілька місяців, вже давно спростовані, тому все більше людей інвестує в них свої гроші.


Однією з якісних ігор з виведенням грошей є Taxi Money, де купуються машини для віртуального таксі, які на автоматі приносять прибуток.

Заробіток в місті Taxi Money це додатковий дохід, який може отримати кожен учасник цього проекту. З недавнього часу в грі був доданий новий функціонал, з його допомогою можна збільшити прибуток, за рахунок виконання окремих замовлень з розвезення клієнтів віртуального таксі.

Як заробити в місті Taxi Money?

У цьому місті одні користувачі створюють компанії, а інші можуть влаштовуватися до нього на роботу, щоб отримувати більше замовлень таксі і тим самим додатково заробляти.

Щоб заробляти в місті, вам обов’язково потрібно купити ліцензію. Коштує вона 200 рублів.

Чи варто витрачатися на цю ліцензію? Так, окупається вона менше, ніж через місяць (якщо у вас є машини вище 4 рівня). Працювати в місті не складно і зараз ми подамо вам докладну інструкцію:

1. Після покупки ліцензії потрібно скласти своє резюме, це робиться на біржі праці:

2. Потім потрібно заповнити невелику форму, постарайтеся зробити так, щоб ваше резюме привертало увагу:

Резюме публікується на 2 дні, при закінченні цього терміну, вам потрібно створювати його повторно.

3. Коли резюме додане, знову заходите на біржу праці, щоб подивитися доступні вакансії:

Перед тим як подавати заявку, уважно прочитайте вимоги, інакше її можуть відхилити.

4. Якщо вас візьмуть на роботу, то в розділі «Робота», ви зможете приступати до виконання замовлень:

5. При відкритті замовлень, відкриється вікно, де потрібно вибрати пасажира (дивіться на ціну):

6. Після прийняття замовлення, з’являється оповіщення з необхідною інформацією:

7. Залишається дочекатися, поки пройде час замовлення і ви зможете зібрати гроші за виконану роботу:

Ви можете братися за замовлення коли завгодно, з’являються вони часто, а чим більше машин, тим більше роботи ви зможете виконувати, але пам’ятайте, що для них потрібно купувати ліцензії.

Після кожного виконаного замовлення, машині потрібен відпочинок, його час залежить від рівня автомобіля і вашого рейтингу в місті Taxi Money.

Крім того, що вам буде нараховуватися прибуток за виконані замовлення, робота в компанії приносить стабільну заробітну плату. За статистикою цих виплат ви можете слідкувати в своєму профілі:

Точна сума заробітної плати залежить від того, скільки відсотків було встановлено при прийнятті на роботу. Наприклад, якщо це 40%, то коли ви наберете на замовленнях 100 рублів, компанія виплатить вам зарплату 40 рублів.

Зароблені в місті гроші можна переказувати на рахунок для покупок, висновку чи пасажирський рахунок.

Поки ваші машини працюють на повному автоматі, використовуйте місто Taxi Money і виконуйте замовлення. Ваші доходи безпосередньо залежать від кількості виконаних замовлень, тому намагайтеся заходити щогодини (на початку кожної години додаються нові замовлення) і братися за найкращу роботу.