Гра Анклав від Taxi Money

Зміст

  • Як грати в Анклав?
    • Як заробити в грі Анклав?

Великі проекти ніколи не залишаються без уваги адміністрації, постійно поліпшуються, модернізуються і в них з’являються нові функції.


Найпопулярніша гра для заробітку Taxi Money вже використовується тисячами людей, а її організатори постійно придумують щось нове.

Гра Анклав від Taxi Money – це окремий проект адміністрації, який можна використовувати навіть без реєстрації в основній грі.

Створений він для любителів гонок, тут можна позмагатися з іншими людьми або навіть заробити, але зробити це не просто, доведеться добре прокачати свій автомобіль.

Як грати в Анклав?

Для гри не потрібно нічого встановлювати, вона представлена у вигляді Флеш ігри. Після проходження реєстрації, з’являться підказки, з їх допомогою ви швидко навчитеся всім тонкощам проекту:

Участь у гонках без автомобіля неможливо, тому спочатку потрібно купити машину. Щоб не довелося вкладати свої гроші, адміністрація дає невелику суму.

Всередині гри використовуються кредити, увійшовши в гру, ви побачите невелику суму, цього вистачить, щоб купити автомобіль. Вибирайте першу машину на свій розсуд:

Після покупки транспорту можна відразу переходити до гонки. Для цього потрібно в гаражі натиснути кнопку «Гонка».

Система автоматично підбере вам противників (згідно з рейтингом і потужністю машини), після чого залишиться вибрати опонента і почнеться заїзд. За перемогу вам будуть нараховуватися різні бонуси:

Все, що дається за перемогу, в подальшому знадобиться для різних цілей. Щоб ви розібралися в цьому, давайте розглянемо окуляри більш докладно:

  • Кредити потрібні для внутрішніх покупок у грі (машини, бензин, поліпшення).
  • Досвід машини – робить автомобілі більш потужними і відкриває доступ до нових машин.
  • Досвід гравця – робить машину більш потужною.
  • Репутація – рейтинг у грі Анклав.

Участь у гонках вимагає вашої участі, доведеться підбирати правильний час для перемикання передачі. Задіяна клавіатура, потрібно натискати пробіл, щоб переключитися.

Найкраще робити це, коли стрілка тахометра знаходиться у фіолетовій зоні:

Грати не складно, а головне завдання – обійти противника. Його автомобіль теж показується на трасі, також за ним можна стежити в нижній частині екрана. Як правило, переможцем стає найспритніший і той, хто добре прокачав свою машину.

У гонці можна один раз активувати нітро прискорювач, він активується Ctrl.

За перемогу в перегонах даються очки навичок, які потім можна витратити на прокачування автомобіля. Дивіться самі, що вам краще прокачати:

Намагайтеся вигравати якомога частіше, щоб на балансі було багато кредитів. Бак першого автомобіля вміщує 100 літрів, по 10 літрів йде на кожну гонку. Щоб заповнити його, потрібно витратити 50 кредитів на заправку. В гаражі є спеціальний пункт для цього:

Не заправляйте машину після кожної гонки, так як ви в будь-якому випадку віддасте 50 кредитів. Краще робити це тоді, коли бензин повністю закінчується. Куди ще варто витрачати кредити, так це на поліпшення.

В Анклаві додано безліч різних типів тюнінгу, починаючи з поліпшених гальмівних шлангів, закінчуючи додатковими опорами двигуна:

Все це допомагає зробити автомобіль краще, а відповідно і вигравати в гонках. Також для любителів «грати за великим ставками», придумані бустери. Це свого роду бонуси, які можна придбати за реальні гроші.

Приміром, можна придбати бустери на будь-яку кількість кредитів або отримувати подвійний досвід:

У грі є ще багато всього цікавого, наприклад, можна вступати і створювати клани. Чи варто витрачати час на все це? Звичайно, адже Анклав допомагає розвиватися в проекті Taxi Money і заробляти реальні гроші.

Як заробити в грі Анклав?

Є тільки один спосіб отримати гроші в цій грі – це брати участь у конкурсах. Переможцями стають найактивніші гравці, в їх числі можете опинитися і ви.

Для цього потрібно активно грати, набрати багато рейтингу і взяти участь в максимально можливій кількості гонок, за час проведення конкурсу:

Так виглядає сторінка з інформацією про конкурс. Як бачите, у верхній частині зазначено, що це вечірній конкурс (є ще ранковий та денний). Взяти в ньому участь може кожен бажаючий, у таблиці з призами ви можете бачити, що отримують переможці.

Перші три місця приносять Gold (еквівалент рубля). У гравців для цієї валюти є окремий рахунок:

Видобувати золото складно, охочих виграти в конкурсі завжди багато, зате це дуже вигідно. Якщо вдасться виграти у всіх трьох конкурсах за один день, на баланс буде зараховано 150 g.

Їх можна перевести в кредити, перевести в гру Taxi Money або просто вивести з гри:

Зверніть увагу, що золото з Анклав може бути переведено на пасажирський рахунок. Це додаткова можливість збору платіжних балів (окрім міста Taxi Money).

Коли будете вибирати противника, краще вибирайте того опонента, з яким ще не змагалися. Якщо протягом 24 годин ганятися з одним і тим же людиною, за перемогу багато не заплатять.

Гра Анклав привернула увагу тисяч любителів подібних проектів і шанувальників Taxi Money.

Організатори працювали більше 3х місяців для реалізації цього прибуткового розваги. Тільки спостерігаючи це, можна сказати всім, хто сумнівався в майбутньому Таксі мані, вони помилялися.