Як знайти пісню, яка сподобалася?

Зміст

  • Як знайти пісню безкоштовно?
    • Як знайти і скачати пісню через програми?

У багатьох буває така ситуація, коли де-небудь почув класну музику, а потім ламаєш голову, де і як її знайти.


Сучасні технології дозволяють знайти що завгодно, в тому числі і музичні твори. Знайти пісню, за словами або по уривку цілком реально і нічого платити за це не потрібно.

Як знайти пісню, яка сподобалася? Відшукати будь-яку композицію, можна через пошукові системи, з допомогою онлайн сервісів і спеціальних програм.

У цій статті будуть розглянуті різні способи, використовуючи їх, ви точно знайдете вподобану пісню. Якщо є можливість зробити запис на диктофон, обов’язково це зробіть, так шукати простіше.

Як знайти пісню безкоштовно?

Насамперед її треба пошукати в Яндексі. Просто введіть слова пісні, які ви запам’ятали. Якщо вона зарубіжна, пропишіть в пошуку все саме так, як ви почули (російськими літерами):

Іноді вдається знайти пісню з такими запитами як «Ту лу ла, ту-лу-ла». Коли деякі люди шукають композицію, вони намагаються її наспівати і додають це на форуми, а потім їм підказують, як знайти пісню. Варіант найпростіший, але такий пошук не найзручніший.

Як знайти і скачати пісню через програми?

Є різний софт для цієї мети, а самий якісний – це Shazam. Завантажити її можна на будь-який пристрій або комп’ютер. Вона допомагає знайти музику, за рахунок запису. Щоб ви зрозуміли, як це працює, ми протестували її на Android.

Завантажили додаток Shazam на Google Play (воно безкоштовне) і запустили:

Відразу після запуску з’явився ось такий екран. Щоб розпізнати музику, потрібно натиснути на кнопку в центрі екрану. Натискаємо кнопку і підносимо до колонок комп’ютера, щоб перевірити, як вона працює:

Вже через 10 секунд додаток допомогло знайти пісню і на екрані з’явилося її назва. Як бачите, програма не тільки знайти, але і дає посилання для скачування пісні в Google Play.

Але робити це не варто, адже там доведеться платити гроші, а в інтернеті можна скачувати музику безкоштовно.

Альтернативні способи:

  • Midomi – онлайн сервіс для розпізнавання музики. При переході на головну сторінку, ви побачите кнопку для початку запису. Проводиться вона прямо з мікрофону, підключеного до комп’ютера. Крім музичного треку, сервіс допомагає знайти кліп.
  • Audiotag – щоб скористатися цією системою, вам потрібно буде зробити запис уривка пісні. Він завантажується на сайті і через деякий час видається результат. На жаль, при тестуванні, він не знайшов кілька пісень.
  • Tunatic – програма для комп’ютерів, в якій розпізнавання музики відбувається через мікрофон. Запускаєте софт і включаєте музику, після чого вона швидко знаходить пісню. При тестуванні, з 5 пісень було визначено лише 3.
  • Щоб завжди було зручно слухати завантажені пісні і ділитися ними з друзями, дізнайтеся, як завантажити музику Вконтакте з комп’ютера.

    Завдяки цій статті, ви тепер завжди зможете знайти пісню в інтернеті, за словами чи уривку і більше не доведеться слухати радіо, щоб знову насолодитися улюбленою композицією. А якщо з першого разу не вийшло щось знайти, використовуйте різні програми і сервіси.