Заробіток на фотографіях з Etxt

Зміст

  • Продаж фотографій в інтернеті
    • Як виставити фотографію на продаж?

Найпопулярніша біржа Etxt, яка використовується більш ніж 100 000 авторів для заробітку на статтях, тепер ще й пропонує додатковий заробіток на малюнках і фотографіях.


З недавнього часу в системі з’явився окремий магазин фотографій, де кожен бажаючий може виставити свої роботи на продаж.

Заробіток на фотографіях з Etxt гранично простий, але не такий прибутковий, як при використанні фотобанків. Головний орієнтир тут націлений на дешеві зображення. У кожного на комп’ютері зберігаються сотні особистих фотографій, а якщо їх можна продати, то чому б не заробити легкі гроші.

Продаж фотографій в інтернеті

Після нововведень, кожен користувач у своєму профілі спостерігає окремий розділ меню, для купівлі та продажу фотографій:

Вважаєте, що ваші знімки нікому не потрібні і вони недостатньо якісні? Зайдіть у магазин і подивіться, які фотографії вже додані в продаж. Швидше за все, ви зрозумієте, що професійних навичок для їх створення не потрібно.

Додавати знімки в продаж теж не складно, але перед тим як приступити до цього, необхідно підготувати фотографії, що відповідають наступним вимогам:

  • не більше 10 Мб;
  • одна сторона зображення повинна бути більше 2000 пікселів;
  • обов’язково унікальні картинки (ніде не публіковані раніше);
  • якість має бути нормальним, ніяких рамок, вотемарков, засвітився і т. д.;
  • допустимі формати .jpeg, .png, gif;
  • зображення не повинно бути повернений;
  • ніяких торгових марок на знімках не повинно бути.

Адміністрація Etxt залишає за собою право видаляти з магазину всі фотографії, які, на їхню думку, не підійдуть для продажу. Причини можуть бути різні, від перенасичення розділів, до низького інтересу до обраної тематики фотографії.

Окремо хотілося б сказати про те, що особи на фотографії можна додавати тільки в тому випадку, якщо ви надасте скан паспорта моделі та письмовий дозвіл із підписом, на продаж знімків. Якщо ви вирішите продавати свої фотографії, то проблем не буде, зв’яжетеся з адміністрацією і передасте необхідні документи.

ПОРАДА: продаючи знімки, на яких зображені, виконуйте якісь дії. Їжте, біжіть, займайтеся спортом, висловлюйте емоції і так далі. Такі фото купуються набагато швидше.

Як виставити фотографію на продаж?

Для цього, в розділі «Додати на продаж» вам потрібно заповнити невелику форму:

Назва і опис – ці пункти є обов’язковими для заповнення. Намагайтеся максимально Зміст овно уявити те, що зображено на знімку. Категорію теж вибирайте правильно, щоб покупці могли легко знайти потрібні їм матеріали. Що стосується ціни, то тут складно давати поради, ви самостійно вирішуєте, скільки коштують фотографії.

Після додавання знімка, він буде надіслано на модерацію, а в розділі «Мої на продаж» ви зможете стежити за статусом перевірки:

Тут же буде представлена мініатюра вашого знімка з вотемарками Etxt, що після додавання в продаж, ніхто не міг скористатися фотографією.

Скільки завгодно зображень можна виставляти на продаж, а також ціна за них може бути будь-яка, тому заробіток на фотографіях з Etxt легко перетворити в стабільне джерело гарного прибутку. Найголовніше не забувати, що кожен знімок хтось купить, а щоб у покупців був інтерес, придумуйте щось незвичайне.