Заробіток на вязанні

Зміст

  • В’язання, як спосіб заробітку
    • Де продати в’язані речі?

Таланти нерідко перетворюють людей в багатіїв і ніколи не можна недооцінювати свої можливості.


Багато дівчат, займаються рукоділлям і створюють унікальні речі за допомогою спиць і гачка, а такі навички допомагають заробляти хороші гроші. На в’язаних речах можна навіть побудувати бізнес, нехай і не великий.

Заробіток на в’язання – це відмінний спосіб для домогосподарок, отримувати хоча б додатковий прибуток. Не думайте, що в’язані кофти, шарфи або всілякі вироби вийшли з моди. Є безліч любителів хендмейду (ручної роботи), які готові платити хороші гроші за цікавий товар.

В’язання, як спосіб заробітку

Виконувати свою роботу ви будете вдома, ніхто не буде вас квапити або кричати, за неправильно виконані замовлення. Ви самі собі начальник, але з іншого боку, це покладає на вас інші справи.

Головна проблема – це пошук покупців, новачкам це вдається насилу.

Багато дівчат і жінки захоплюються фотографіями, це теж може приносити гідний прибуток, дізнайся, як заробляти на продажу фотографій.

Для пошуку покупців можна використовувати різні методи. Першим ділом вирушайте на жіночі форуми і пошукайте пропозиції про купівлю в’язаних речей. По можливості, створюйте на них теми з пропозицією готових робіт або послуг.

Найефективніший спосіб – це створення свого сайту. Такий варіант підійде тільки тим, хто дійсно створює дизайнерські речі і у кого вже є великий набір готових товарів.

Можна створити сайт самостійно, викласти на ньому всі свої роботи і після цього замовити рекламу. Технічно складно підключати форми оплати, та й реклама може коштувати не дешево, тому використовуйте такий спосіб тільки для відкриття бізнесу на в’язаних речах.

Де продати в’язані речі?

Якщо вам не хочеться нічого робити, скористайтесь найпопулярнішим сайтом з оголошеннями Avito. На ньому щодня виставляються на продаж товари і судячи з того, що вони періодично зникають, їх купують.

Додавайте свої товари правильно, встановлюйте гідну ціну і обов’язково придумуйте оригінальну назву, щоб привернути увагу потенційних покупців.

Крім дощок оголошень ви можете використовувати сервіс LiveMaster, який створений спеціально для того, щоб продавати вироби ручної роботи. В’язані речі тут продаються у величезній кількості:

Справжні цінителі хендмейду постійно відвідують цей сайт і купують товари ручної роботи. Крім цього, є стіл замовлень, де можна знайти клієнта:

Ось одна з пропозицій по в’язаних речей. На регіон можете не звертати уваги, з клієнтом завжди можна домовитися про відправлення речей поштою. Для багатьох творчих людей Ярмарок

Майстрів вже стала одним з основних джерел прибутку.

Варіант із створенням сайту однозначно здався вам цікавим, а розпочати його ви можете з запуску звичайного жіночого блогу. Якщо вирішите реалізувати таку ідею, обов’язково прочитайте 5 правил ведення жіночого блогу.

Інтернет відкриває нові можливості всім користувачам і не використовувати їх – велика дурість. Можливо, заробіток на в’язанні здається вам недостатньо прибутковим або перспективним, в такому випадку дізнайтеся, як жінці заробити в інтернеті, де ми описували кілька кращих способів.