Стратегія торгівлі опціонами на один день

Всім початківцям трейдерам хочеться навчитися торгувати бінарними опціонами. Це самий простий інструмент для роботи з Форексом, однак складання прогнозів вимагає грамотного підходу.


Зовсім не обов’язково бути економістом, щоб будувати припущення з приводу зміни цін.

Стратегія торгівлі опціонами на один день, про яку ви дізнаєтеся з цієї статті, розрахована на одну-дві угоди за добу. Кожен може виділити хоча б по годині, щоб зробити ставку і в кінці цього ж дня, отримати прибуток. При великій прибутковості і пристойною ставкою, прибуток буде високою.

Торгівля бінарними опціонами, проста стратегія

Спираючись на різні дані з перевірених джерел, можна максимально швидко скласти вірний прогноз. У мережі легко знайти економічні новини, відслідкувати останні зміни курсів валют і так далі. Цього цілком достатньо, щоб зробити вірний прогноз.

Застосовуйте стратегію на сайтах брокерів Binarium і Binomo, вони чесні, перевірені і надають потрібну аналітикові.

Для початку торгівлі потрібно визначити, в який валюти протягом останніх днів спостерігається односторонній тренд.

Простіше кажучи, вибирайте котирування, де графік стабільно йде вниз або вгору. Подивитися графіки можна на сайті Investing в розділі «Котирування».

Для прикладу ми вибрали валютну пару:

Зверніть увагу, вибрана 1 тиждень, як бачите, тренд спрямовується вниз. Отже, можна припустити, що курс продовжить падати, але цієї інформації недостатньо, щоб прийняти вірне рішення.

На теж сайті, в розділі «Інструменти» є економічний календар, через нього перевіряйте значущі для економіки події. Можливо, вони переламають напрям тренда, тому потрібно переконатися, що нічого такого не передбачається:

Хоч ця стратегія торгівлі бінарними опціонами не передбачає використання індикаторів, подивитися підказки зайвим не буде. На автоматі збираються різні дані і на їх основі, програмний комплекс видає підказку, чи варто купувати валюту або поки найкращий момент для її продажу:

Згідно технічного аналізу, потрібно активно продавати валюту, а це значить, що її курс продовжить падати. Все розташовує до того, щоб відкрити бінарний опціон з валютною парою EUR/USD на пониження.

Вирушаємо на сайт брокера (сам я користуюся тільки Binarium) і робимо ставку:

Застосовувати таку стратегію для бінарних опціонів на день не складно, а якщо не метушитися і ретельно вибирати активи, більшість ставок будуть виграшними.

Звичайно, як і будь-яка інша методика, вона не досконала і програші допустимі, хоча вони відбуваються вкрай рідко, якщо з розумом вибираються активи:

Тактика торгівлі не нова, багато її використовують для проведення угод, а професіонали завжди проводять перевірку даних, навіть якщо застосовується стратегія. Не лінуйтеся укладати угоди щоранку, а ввечері збирайте прибуток.

Всім читачам блогу рекомендую подивитися кейс від безіменного джедая бінарної біржі. 24127,84$ за 6 тижнів.

Через бінарні опціони вдається заробляти тільки терплячим трейдерам, які нікуди не поспішають і ретельно вибирають, на що поставити гроші.

Поповнюйте їх ряди, використовуйте найпростішу методику вибору активів, довго вчитися для цього не доводиться, а аналітика викладається у відкритому доступі.