Сторителлинг для написання цікавих статей

Зміст

  • Цікаві історії в статтях
    • Сторителлинг для текстів

Складаючи статті для свого блогу або продажу на біржах, авторам необхідно періодично змінювати формат подання інформації.

Існує безліч видів публікацій, одним з яких є сторителлинг. Такий тип статей використовується вже давно, причому його застосовують навіть фахівці з реклами.

Сторителлинг для написання цікавих статей ви теж можете використовувати. Суть даного виду текстів полягає в поданні якої-небудь історії. Ви можете описати будь-який випадок зі свого життя, наприклад, як ви вирішували певну проблему або що робили для досягнення своєї мети.

Цікаві історії в статтях

Як показує статистика, додавання реальних історій в тексти підвищує інтерес читачів. Вивчаючи матеріал, користувачі засвоюють інформацію, при цьому відчуваючи довіру.

Автор розповідає про один з випадків свого (чужий) життя, а значить, він розповідає правду. Принаймні, таке враження складається у читачів.

Подумайте самі, який матеріал надав би на вас більший вплив, в якому описується який-небудь засіб для схуднення або в якому розповідається реальна історія людини?

На яку тематику ви б не вели сайт, можна придумати багато ідей щодо написання нових текстів, а якщо фантазії не вистачає, історії можна знайти на форумах і написати їх у більш об’ємному форматі.

интересные статьи

Сторителлинг для текстів

Продають статті створювати найскладніше, а за рахунок виклику довіри, можна істотно підвищити конверсію сторінки. Продають тексти з акцентом на проблемах, про які ми розповідали в одній з наших статей, можна доповнити сторителлигом, щоб вони були ще більш ефективними.

Описувати найкраще правдиві історії, нехай і трохи прикрашені для підвищення інтересу. Звичайно, далеко не кожен автор зможе скласти захоплюючий матеріал на основі якої-небудь події з життя, тому починайте практикуватися як можна раніше.

Варто зазначити, що для копірайтерів такий метод як сторителлинг може стати оптимальним варіантом для написання оригінальних текстів. Сьогодні у сфері копірайтингу трудиться настільки багато фрілансерів, що доводиться залучати до себе увагу усіма доступними способами.

Спробуйте скласти партію статей для продажу, які наповнені не просто корисною інформацією, а ще й підкріплені реальними історіями. Цілком можливо, що за рахунок застосування незвичайного стилю викладу, ви досягнете розташування покупців.