Заробіток в гривнях на кліках, капчі

Зміст

 • З чого почати заробіток в гривнях?
 • Заробіток на кліках в гривнях
  • Як заробити на клікових спонсорів?
  • Заробіток в гривнях на капчі
   • Як обміняти WMZ на WMR і WMU?

Жителі України нічим не відрізняються від користувачів інтернету з інших країн теж можуть заробляти в мережі.


Більшості новачків з України цікаво, як заробити гривні, але зовсім не обов’язково отримувати віртуальні гроші в національній валюті, так як їх легко можна обміняти, найголовніше, щоб ви підшукали підходящу для вас роботу.

Заробіток в гривнях на кліках, капчі – це пара найпростіших методів заробітку, які підійдуть навіть школяреві. Кліки – це переходи по рекламі з різних сайтів, а капча – це введення символів, зображених на картинці.

Можете використовувати відразу два способи, щоб розібратися, який з них краще.

З чого почати заробіток в гривнях?

Для початку потрібно відкрити електронний гаманець, на який вам будуть виплачувати гроші. Краще всього використовувати Webmoney, так як з цією платіжною системою працюють всі сервіси.

Перегляньте детальну інструкцію щодо реєстрації Webmoney, щоб переконатися, як це просто. Всередині створеного рахунку, ви зможете створити гаманці для гривень, рублів, доларів, євро і будь-яких інших національних валют.

Обмінювати їх легко, достатньо натиснути пару кнопок (наочний приклад в кінці статті).

гривны

Заробіток на кліках в гривнях

Як ми вже сказали, кліки – це переходи по рекламі, пропонують таку роботу кликовые спонсори. Поштовиків, які виплачують конкретно гривні немає, але це не проблема, так як ви легко обменяете рублі і долари на потрібну вам валюту.

Для цього, використовуйте моніторинг обмінників BestChange:

Валюта WMR – це рублі на Webmoney, вибираєте її в розділі «Віддаєте». В розділі «Отримуєте» вибираєте WMU – гаманець Webmoney для гривень або Приват24 UAH, щоб отримати гроші на карту. Після цього справа видається список сервісів, де можна обміняти гроші швидко і без проблем.

Як заробити на клікових спонсорів?

З валютою ми розібралися і тепер ви знаєте, що отримуючи рублі або долари, ви без праці переведете їх у гривні. Кликовые спонсори пропонують кілька видів заробітку, крім клікових завдань, тут додаються такі доручення:

 • реєстрація на сайті;
 • скачування файлів;
 • лайки і репости в соц. мережах;
 • перегляд відеороликів;
 • написання коментарів.

Є й інші типи завдань, виконувати їх легко і ви обов’язково з цим впораєтеся. Тепер розглянемо кілька кращих сервісів, де розміщуються ці завдання:

 • Wmmail – кращий букс, де найбільш вигідні розцінки для виконавців. Завдань завжди багато, а внутрішній рахунок ведеться в доларах (будете заробляти долари). Виводяться кошти тільки на Webmoney, а крім завдань, ви можете тут продавати статті. Тексти українською мовою теж приймаються.
 • Profitcentr – створений в 2009 році сервіс, пропонує легку підробіток в інтернеті для громадян будь-якої країни, в тому числі і України. Внутрішній баланс ведеться в рублях, завдань вистачає, а інтерфейс набагато простіше, тому тут ви швидко звикнете.
 • Seo-Fast – по дизайну і функціоналу схожий сайт на попередній. Зараз ви можете взяти в роботу більше 6600 завдань у цій системі і отримувати виплати на Webmoney в рублях.
 • P2P – це не кликовый спонсор, але сервіс пропонує схожий спосіб заробітку. На ньому пропонується встановити плагін до браузера, який буде відкривати додаткову рекламу, а за її перегляд вам нараховуються гроші. Для виведення грошей Webmoney, використовуйте систему Payeer.
 • Socpublic – якісний букс з сучасним оформленням. На цьому сайті теж ведеться рахунок в рублях, саме цю валюту ви зможете отримувати за перегляд сайтів, лайки, коментарі, реєстрацію та інші дії.
 • Вибирайте будь-який з цих сайтів, а краще реєструйтеся відразу в декількох системах, щоб вам було доступно як можна більше доручень. Не виконуйте все підряд завдання, вибирайте ті, в яких гідна оплата (за деякі платять до 10$).

  Заробіток в гривнях на капчі

  Отримувати гроші за введення капчі ще простіше, ніж працювати на буксах. Тут вже точно не потрібно ніяких знань, але потрібно багато часу, щоб отримати дохід. Вирушайте на Rucaptcha та реєструйтесь на цьому сайті.

  Потім перейдіть в розділ «Почати заробляти» і приступайте до введення символів з картинок:

  Тут все просто, вказали цифри і букви, натиснули «Відправити» і отримали за це гроші. Вартість розгадування різна, вона залежить від ставки, встановленої замовником, а також від кількості працівників в даний момент. Зароблені рублі в Rucaptcha виводяться на гаманці Webmoney.

  Як обміняти WMZ на WMR і WMU?

  Всередині одного рахунку Webmoney ви можете створювати скільки завгодно гаманців. Щоб провести обмін, ви можете скористатися BestChange, але є і спосіб конвертації валюти без використання обмінників. Для цього потрібно перейти в розділ «Обмін WM» у вашому гаманці:

  Після цього з’явиться форма, через яку ви зможете вказати суму і вибрати рублевий або доларовий гаманець, щоб отримати гривні:

  Курс обміну завжди актуальний і кошти миттєво переказуються з одного рахунку на інший. Що потім робити з гривнями на електронному гаманці? Можете використовувати висновок Webmoney на карту VISA або MasterCard.

  Якщо ви є власником картки Приват банку, читайте про миттєвий висновок Webmoney на Приват24.

  Підводячи підсумок, не шукайте способи заробітку гривень в інтернеті, використовуйте будь-які сервіси і беріться за будь-яку віддалену роботу. Отримавши віртуальні гроші, ви легко їх обменяете і зможете вивести.