Міфи про бінарних опціонах

Всі складні способи заробітку в інтернеті супроводжуються поширеними помилками.


Чому? Тому що їх розглядають недосвідчені користувачі або без вивчення всіх тонкощів, користувачі роблять свої висновки. Це не правильно, адже іноді невірна думка стає причиною для відмови від перспектив.

Міфи про бінарних опціонах придумані у величезній кількості. Мало хто добре розбирається у цьому торговому інструменті, а велика прибутковість змушує людей сумніватися.

Щоб новачки не вірили в помилкове чужу думку, ми вирішили розповісти про деяких міфах. Торгівля бінарними опціонами цілком реально і вельми прибуткова.

5 міфів про бінарних опціонах

Поки ви не розберетеся детально в якому-небудь спосіб заробітку, не можна робити про неї висновки.

Відгуки про опціонах в інтернеті двоякі, кому-то на них вдається заробляти, хтось втрачає все. Ризики справді є, а перед тим як йти на них, доведеться багато в чому розібратися.

 • Бінарні опціони – це лохотрон. Найпоширеніша думка користувачів інтернету. Такі відгуки можна знайти в мережі у величезній кількості. Однак вони нічим не підкріплюються.

  Все одно, що хтось після програшу сказав би, що лотереї це обман. Є купа прикладів того, як успішні трейдери виводили великі суми з сайтів брокерів. Це не лохотрон, а складний інструмент торгівлі, щоб вийти в плюс, необхідно бути професіоналом.

 • Торгувати бінарними опціонами легко. Укладати угоди і справді не складно, будь новачок в цьому розбереться. Найпростіша Форма, вибирається час експірації, актив і робиться ставка.

  Чому тоді все ще не розбагатіли? Тому що зробити правильний прогноз важко. Перед тим як відкривати угоду, потрібно розібратися, як змінюється ринок Форекс і шукати сприятливі умови для торгівлі. Навіть тим хто дано цим займається, нелегко будувати припущення.

 • Брокери зацікавлені в програші. Якщо котирування беруться з надійних джерел, сайт працює стабільно, то від чесності брокера нічого не залежить. Навіть якщо він захоче, щоб трейдер програв, у нього не вийде вплинути на операції.

  Плюс до всього, брокери зараз пропонують навчання, відповідають на питання новачків, розкривають різні стратегії, публікують аналітику і різні сигнали. Навіщо їм допомагати людям заробляти, якби хотілося програшів?

 • Верифікація потрібно для крадіжки даних. Шахраї дійсно збирають дані користувачів різними способами. Використовуючи ліцензовану велику компанію, ви точно не постраждаєте від рук зловмисників.Верифікація потрібна брокеру для різних цілей, в тому числі і для боротьби з повторними реєстраціями.

  Якщо ви боїтеся потрапити на вудку шахраїв, торгуйте на перевірених сайтах OlympTrade і Binarium.

 • В бінарних опціонах успіх залежить від удачі. Без удачі взагалі ні одна справа не обходиться. Навіть на звичайній роботі людям дають премії, якщо пощастить.

  Є новачки, які не займаються прогнозами і роблять ставки, як в казино. Це не правильно, адже зараз є багато корисних інструментів і різна інформація в інтернеті, що допомагає визначити руху на ринку. Потрібен конкретний приклад або інструкція? Торгівля по тактиці TrendMaster допомагає вийти у плюс.

 • Сумніви переповнюють людей, коли вони дізнаються про прибуткових способів заробітку, в тому числі і про бінарні опціони.

  Міф і реальність цього інструменту повинні розглядатися обов’язково. Перестаньте вірити тим, хто не провів ні однієї угоди, краще спробуйте зробити їх самі. Особиста думка краще будь-якого відкликання.