Як купувати рефералів?

Власники блогів про заробіток часто радять новачкам вкладати гроші в побудову реферальних мереж, шляхом купівлі рефералів.


Це хороший варіант для створення пасивного джерела прибутку, але щоб прибуток справді до вас приходила, потрібно використовувати якісні сервіси.

Як купувати рефералів? Продаються вони далеко не на всіх сайтах, при цьому, не якісних системах часто пропонується оренда або покупка відразу «пачки» рефералів.

Не ведіться на такі пропозиції, кожен куплений реферал повинен оцінюватися індивідуально і зараз ми розповімо, де ви зможете побудувати якісну реферальну мережу.

Купівля рефералів на почтовиках

У Рунеті є два якісних клікових спонсорів, на яких потрібно будувати реферальні мережі. Зараз ми докладно розповімо, як купувати рефералів на них, а ви зможете зробити прибуткові інвестиції відразу після прочитання статті.

1. Реферали на Wmmail.
Даний проект ідеально підходить для інвестиції в розвиток реферальних мереж, так як на ньому передбачено 5 рівнів.

З кожного з них ви будете отримувати відсоток, тому, вигідно купувати користувачів, з уже розвиненою мережею.

Зараз на біржі додано понад 3000 рефералів, з різними показниками та різною вартістю.

Після переходу на біржу ви зможете скористатися фільтром, щоб задати різні критерії відбору:

По сумі краще обмежень не ставити, щоб не упустити вигідних пропозицій. Що стосується інших параметрів, то краще встановити рейтинг від 100 і дату відвідування – останні 3-4 дні.

Також, вкажіть дохід за вчора, хоча б 1 цент. Після цього ви отримаєте великий список з доступних варіантів:

купить реферала wmmail

Ніколи не звертайте уваги на опис. Там може бути написано, що реферал приносить і 1000 доларів в добу, це ніхто не перевіряє. Щоб грамотно оцінити пропозицію, натисніть на значок статистики, розташований напроти кожного реферала у стовпці «Статистика»:

В докладній статистиці відображаються всі необхідні дані. На стіні у користувача багато позитивних відгуків, він зареєстрований у 2012 році, має початковим атестатом і як бачимо, переглянув багато сайтів і виконав безліч завдань.

Але поспішати з покупкою не можна, потрібно ще ознайомитися з графіком доходу, значок якого знаходиться в стовпці «Дохід з реферала»:

график дохода wmmail

На графіку видно, що реферал ще активний і продовжує приносити прибуток, отже, його можна розглядати як один з варіантів для покупки. Залишається порівняти ціни на аналогічні пропозиції і вибрати найдешевші варіанти.

Купувати рефералів легко, потрібно натиснути на значок у останньому стовпці і підтвердити свої дії:

Гроші одразу будуть списані з вашого балансу, а реферал миттєво перейде у вашу мережу. До здійснення покупок, не забудьте поповнити свій баланс в системі.

2. Реферали на Seosprint.
Ще одна відмінна система, в якій ви будете отримувати гроші з 2х рівнів рефералів.

Який відсоток відрахувань встановлюється, залежить від вашого рейтингу в системі:

Зверніть увагу, що для отримання доступу до Ярмарку рефералів, необхідно набрати 20 рейтингу. Зробити це можна, якщо запустити рекламу на цьому сайті або виконувати прості завдання. Після набору 20 рейтингу, ви зможете придбати рефералів, на Ярмарку багато різних пропозицій:

купить реферала seosprint

Першим ділом дивіться, щоб реферал володів високим рейтингом, а також заходив на проект не раніше 3-4 днів. У передостанньому стовпчику вказується кількість його рефералів, з яких ви теж будете отримувати прибуток, природно, чим їх більше, тим краще.

Перед тим як робити покупку, потрібно оцінити докладну статистику, для цього навпроти кожного реферала, встановлений спеціальний значок.

У статистиці відображаються всі необхідні дані:

реферал seosprint

Рейтинг у цього реферала досить високий – це добре, але він недостатньо активно користується системою. Так, він прочитав вже більше 5000 листів і серфінгу подивився багато сайтів, але це не приносить багато прибутку, краще купувати тих, хто виконує завдання, так як там доходи в рази більше.

Також, в докладній статистиці можна подивитися, наскільки активні реферали цього користувача:

За умовами партнерської програми, з другого рівня рефералів можна отримувати відсоток лише з прочитаних листів та переглянутих у серфінг сайтів. Тому, оцінювати другий рівень потрібно саме по активності в серфінгу і читання листів.

Купувати рефералів на клікових спонсорів легко, а це найпростіший шлях до створення прибуткової реферального мережі. Головне не поспішати і оцінювати всі пропозиції ретельно, адже ціну за рефералів встановлюють інші користувачі і іноді вона серйозно завищена.