Заробіток з партнерською програмою Tlight

В інтернеті багато людей заробляють на продажі, це одне з найбільш прибуткових напрямків.


Налагоджувати бізнес для цього не потрібно, партнерські програми забезпечують широкий асортимент. Шукаєш покупців будь-якими способами і отримуєш відсоток від їх покупок.

Заробіток з партнерською програмою Tlight нічим не відрізняється від використання схожих партнерок.

У ній додано декілька популярних офферов, а трафік можна використовувати будь-який. Продавайте товари і шукайте клієнтів, для цього вам нададуть все необхідне, дохід нічим не обмежений.

Огляд Traffic Light

Схожих проектів створено багато, наприклад, якісна CPA мережа Advertstar. Працювати з ними одне задоволення, так як пропонується широкий вибір промо і можна залучати людей будь-якими способами. Прибутковість відмінна, а почати можна з монетизації своїх профілів у соціальних мережах.

В системі додано багато привабливих офферов. Вже не перший рік з Tlight заробляють тисячі користувачів, а щоб навіть новачок розібрався в цьому, пропонуємо вам інструкцію:

 • Реєстрація в системі проста і інтуїтивно зрозуміла, тільки в ній обов’язково потрібно Skype:
 • Відразу після створення профілю можна вибрати відповідний оффер. У списку відразу вказується найменування товару, відповідні країни для пошуку покупців і винагороду з продажу:
 • У кожному оффере є доступні джерела трафіку, а також функція генерації посту. Наприклад, можна отримати ефективний промо матеріал для розміщення Вконтакте:
 • Це так зручно, адже навіть не доводиться придумувати, як залучати покупців, досить роЗміст ити готовий посаду і вказати свою партнерську посилання:
 • Більш того, розміщення рекламних постів можна поставити на автомат. Для цього тут передбачений автопостинг. В даному розділі можна додати групу:
 • Додавання спільноти справа проста, вказуєте посилання з Вконтакте або Однокласники:
 • Далі потрібно відзначити галочкою ті офферы, які будуть рекламуватися в групі:
 • Бажано розміщувати в спільнотах пости відповідної тематики, тому в кінці списку теж потрібно поставити галочку:
 • Зберігаєте дані і чекаєте, поки виконується перевірка модератором. Потім ви побачите ім’я та прізвище аккаунта, якому потрібно надати права адміністратора в групі (він автоматично вступить в групу):
 • За бажанням, налаштовувати різні параметри, група буде автоматично наповнюватися рекламними постами.

  Користувачі переходять з реклами і щось купують, ви отримуєте за це гроші. Виплати проводяться протягом дня на Webmoney і від 1 до 3 днів займають перекази в інші платіжні системи.

  Для аналогічного заробітку використовуйте зарубіжний агрегатор партнерок Bizprofits.

  Товарні партнерські програми здатні приносити великі гроші, якщо залучати велику кількість покупців.

  Бажано починати працювати з Tlight, коли вже є розкручена майданчик. Це може бути група в соц. мережах, сайт, форум, канал на Ютубі і багато іншого.