Пошук букмекерських вилок

Зміст

  • Як працюють вилки?
    • Сайти з виделками БК

Більшість людей відносяться до ставок на спорт, як до віртуального казино.


Не можна бути впевненим у тому, що ставка принесе прибуток, адже результат гри передбачити на всі 100% просто неможливо. Але є букмекерські вилки – хитрий спосіб заробітку, при якому ви в будь-якому випадку залишаєтеся в плюсі.

Пошук букмекерських вилок допомагає багатьом користувачам непогано заробляти. Суть гранично проста, потрібно знайти кілька букмекерів, пропонують різні коефіцієнти на одну гру.

Ставку необхідно зробити так, щоб при будь-якому результаті ви отримували дохід, вручну це зробити складно, тому використовується програма пошуку вилок в букмекерських конторах.

Як працюють вилки?

Набагато простіше пояснити застосування такого методу на прикладі. Для цього скористаємося сервісом Surebet.com. Організатори пропонують безкоштовну інформацію для вилок з доходом до 1$:

Ось чудовий приклад для однієї з ігор. Використовуючи три БК, і роблячи ставки на перемогу обох команд, а також на нічию, ви гарантовано отримуєте прибуток від 99 центів до 1$.

Прибуток незначна, зате гарантована. Бюджет можна ввести будь, автоматично сума буде розподілена по колонці «Ставка» і ви точно дізнаєтесь, де і скільки треба витратити грошей.

Власники БК стежать за тим, щоб ніхто не використовував вилки, це заборонено. Не привертайте до себе увагу, використовуйте округлені суми. Нехай це буде не так точно, зате ніхто вас не запідозрить в спробі обдурити букмекера.

На Surebet.com є вилки і з більш високою прибутковістю, але щоб отримати до них доступ, потрібно заплатити 30$ за місячну підписку. Варто воно того, чи ні? Звичайно, адже ви легко повернете цю суму, зробивши кілька великих ставок.

Сайти з виделками БК

Програми для пошуку букмекерських вилок вам не знадобляться, так як зараз створено багато онлайн сервісів:

Rebelbetting.com – сервіс відрізняється найбільш високою швидкістю додавання вилок. Проект зарубіжний і платний, але якість на високому рівні. За місяць використання доведеться заплатити 129 Євро:

Scan-sport – навіть без реєстрації ви можете подивитися доступні вилки в букмекерських конторах. У списках приховані букмекери, відкривається інформація тільки для передплатників. Варто підписка всього 3$ в місяць:

Oddsportal.com – тут ви теж знайдете вилки, причому безкоштовно. Потрібно пройти звичайну реєстрацію, після чого вам буде представлятися корисна інформація для роботи з іноземними БК. Саме це є основним мінусом, кращих букмекерських контор з Росії ви там не зустрінете.

Щоб вилки букмекерів приносили гарний прибуток, вам доведеться знайти пристойний стартовий капітал. Доходи від суми до 100$ будуть мінімальними.

Як бачите, сервісів для пошуку вилок букмекерських контор багато, але потрібно пам’ятати про мінуси такого заробітку.

  • По-перше, складно знайти багато грошей для старту.
  • По-друге, доведеться користуватися відразу декількома букмекерами (і не найпопулярнішими).
  • По-третє, залишаються ризики, що вас спіймають за використання вилок. Варто ними користуватися, вирішуйте самі, при грамотному підході досвідчені гравці на цьому непогано наживаються.