Автоматизація кав’ярні

1-10-2020
Картинки по запросу Автоматизація кав'ярні


Дивовижний аромат щойно звареної кави, трохи терпкий або шоколадний… Нотки божественної кориці і солодкої ванілі… блюз… Кав’ярня. Це місце, де трішки зупиняється час. Чи може щось порушити тонку, чарівну ауру. Хіба можна допустити помилку в чарівному місці і так безглуздо втратити клієнтів. Якщо робота кав’ярні автоматизована – немає.

Автоматизация кофейни – система, що дозволяє вирішити безліч проблем, пов’язаних з точністю і швидкістю обслуговування, огляду товару, контролем якості страв. Це гнучкий і надійний інструмент, який дозволить мінімізувати можливі збитки, скоротити витрати і підвищити прибутковість підприємства.

Офіціант приймає замовлення і вводить його через мобільний (планшет, комунікатор) або встановлений біля стійки термінал в систему. Всі дані автоматично надходять на спеціальний екран (або принтер чеків), встановлений на кухні.
В кав’ярнях з великим потоком відвідувачів системою керує шеф – кухар, який контролює процес приготування і прибирає зі списку готові страви.
Автоматизація кав’ярні дозволяє запровадити безготівковий спосіб розрахунку, а також розрахунок накопиченими бонусними балами, подарунковими картками. Все це суттєво підвищує лояльність клієнтів, робить обслуговування більш комфортним (не потрібно носити з собою пачку грошей, а будь-які бонуси і дисконтні системи завжди отримують схвалення у потенційної аудиторії).

Розрахунок можна проводити як з офіціантом в залі, так і на барній стійці. Чеки зводять до мінімуму виникнення помилок при розрахунку, а значить, виключені непорозуміння з клієнтами.
Що найголовніше, автоматизація кав’ярні дає повний контроль над усіма процесами діяльності кав’ярні, починаючи від формування заявок постачальникам і закінчуючи реалізацією готової страви.
У кав’ярні пропонують безліч десертів, а головне, великий асортимент сортів кави. Сюди відвідувачі приходять за насиченим і неповторним ароматом, який просто неможливо відчути в домашніх умовах. Тому важливо задовольнити побажання кожного цінителя чарівного напою. Система автоматизації простежить, щоб у запасі завжди були всі популярні види кави і не спостерігалося надлишку або недостачі того чи іншого сорту.