Завдання-голосування на Wmmail

З якою роботою в інтернеті впорається новачок? Зі 100% впевненістю можна сказати, що кожен користувач інтернету здатний заробляти гроші, беручи участь у голосуваннях.


У мережі вони проводяться часто і багато користуються накрутками, а якщо ви зможете допомогти цим людям, то будете отримувати оплату.

Все, що потрібно зробити, це зареєструватися в спеціальному сервісі, де додаються завдання з оплатою за ваш голос.

Завдання-голосування на Wmmail відносяться до найпростішого вигляду інтернет-заробітку. Кожен день ви можете брати участь у різних голосуваннях і отримувати за це невеликі винагороди.

Заробіток на голосуваннях

Як тільки ви пройдете реєстрацію на Wmmail, відразу заходите в розділ «Завдання» і застосовуйте спеціальний фільтр:

У списку з завданнями, після застосування фільтра, з’являються завдання по накрутці голосувань. Їх чимало, але оплата тут невелика. Найголовніше – робити все швидко, щоб виконати якомога більше завдань. Якщо реєстрація для цього не потрібно, то на роботу вам буде потрібно всього кілька секунд.

У цьому простому завданні потрібно віддати голос за одного з учасника, як це зазначено в умовах. Виконується голосування через Вконтакте, тому реєстрація не потрібна. За кілька секунд, витрачених на виконання вимог, на ваш баланс буде нараховано 1 цент.

Це завдання принесе 5 центів, але умов тут більше. Тільки вам вибирати, виконувати багато легких завдань або брати складні завдання з більш високою оплатою. У всякому разі, ви зможете заробити.

Проект Wmmail володіє величезною популярністю, а завдання з голосуваннями є далеко не єдиною можливістю для заробітку. Також ви можете тут продавати статті, використовувати постинг, отримувати оплату за реєстрацію і так далі.

Якщо ви ще не зареєстровані на Wmmail, то саме час відкрити профіль на цьому сайті. Тільки на цьому кликовом спонсора вас чекає одразу кілька способів інтернет-підробітку.