Де поставити гроші на спорт?

Зміст

  • Які букмекерські контори краще?
    • Чому не відкривається сайт букмекерської контори?
    • Лотереї – відмінна альтернатива букмекерських ставок

Відмінно розбираючись в який-небудь ніші, у кожної людини з’являється шанс організувати джерело прибутку.


Багато користувачів інтернету є палкими вболівальниками і можуть робити свої прогнози на результат ігор з високою ймовірністю. Такі знання теж можна використовувати, адже працюють букмекери, які приймають ставки.

На спортивних ставках заробляти не просто, потрібно серйозно зайнятися аналізом і складати грамотні прогнози, але головне питання – Де поставити гроші на спорт? Складно перерахувати абсолютно всі букмекерські контори, та й сенсу в цьому немає, адже на деяких проектах погані умови, а також дуже низькі коефіцієнти.

Які букмекерські контори краще?

Ми зробили підбірку найкращих сервісів, які приймають ставки на всі види спорту. Ви можете скористатися одній або відразу кількома, щоб встановлювати перебивають ставки за різними коефіцієнтами.

  • ligastavok – серед офіційно дозволених фірм з прийому ставок, найкраща. Причин тому кілька, вітальний бонус, широкі лінії, величезний вибір видів спорту і не тільки, різні акції і мобільні версії під IOS. Велика частина реальних представництв у них сконцентровано у західній частині Росії.
  • 1xstavka – також має реальні пункти прийому ставок. Компанія відкрилася давно, надає послуги в рамках закону. Новачкам подарунки не роблять, але бонуси є. Їх отримують активні користувачі за проведення численних ставок. Плюс до цього, їм надається можливість позичати гроші на ставку при нульовому балансі.
  • winlinebet – заходьте на сайт або відвідайте реальний ППС. Сайт простий, зручний інтерфейс, детальна статистика. Це і багато іншого робить букмекера одним з кращих. На сайті постійно пропонуються експреси з підвищеною прибутковістю, а також клієнтам доступні онлайн трансляції.
  • БК 888 – у цього букмекера після реєстрації можна отримати 2000 рублів, щоб зробити першу ставку. Розділити суму неможливо, також як і вивести. Але якщо ставка принесе прибуток, вона залишиться на балансі. Завантажуйте мобільні додатки для ставок, тут вони є для всіх мобільних пристроїв.

Всі ці букмекери стабільно працюють, і ви можете скористатися їх послугами, щоб зробити ставку на будь-який вид спорту.

Десь умови можуть бути вигідніше, іноді серйозно відрізняються коефіцієнти, буває, що запускають прибуткові акції та конкурси, тому ми радимо періодично відвідувати кожну з цих систем.

Чому не відкривається сайт букмекерської контори?

На жаль, безліч букмекерів потрапили до реєстру, який блокує доступ до них. Якщо у вас виникли складності по використанню сайту, де ви робите ставки, доведеться про неї забути.

Справа в тому, що законодавство РФ всерйоз взялася за проблему азартних ігор в інтернеті і до реєстру потрапляють практично всі букмекери.

У списку, який опублікований вище, наведені лише дозволені БК. Вони входять в союз саморегулівних букмекерів та володіють спеціальними ліцензіями, тому їх не блокують.

Плюс до всього, власники компаній передали по кілька мільйонів у спеціальний фонд, з якого будуть виплачуватися гроші клієнтам, якщо вони припинять своє існування.

Занесені до реєстру сайти просто не відкривається, користувачам представляється стандартна заглушка. Будь-які спроби обійти реєстр – порушення закону.

Не можна користуватися ні проксі, ні анонімайзерів. Єдиний варіант робити ставки в інтернеті – це скористатися послугами офіційних букмекерів.

Кращі букмекерські контори для ставок на спорт, це не просто сайти, це компанії, у яких є реальні офіси. Через них також приймаються ставки.

Тепер ви знаєте, де поставити гроші на спорт і можете в будь-який момент поставити на улюблену команду гравця, у перемозі якого впевнені на 100%. Якщо вирішите використовувати букмекерів, як джерело стабільного прибутку, то найголовніше не поспішайте, стати професіоналом і використовувати різні стратегії.

Лотереї – відмінна альтернатива букмекерських ставок

Поставити гроші на спорт люди вирішуються, коли їм хочеться драйву, нових емоцій, полоскотати собі нерви або просто випробувати удачу.

Для всього цього є чудова альтернатива – лотереї. Головне брати участь у державних лото, так як і в цій ніші є шахраї. Ви точно отримаєте реальний шанс виграти мільйони, купуючи квитки на Stoloto.

Все ті ж лотерейні квитки, що пропонуються в реальних магазинах, кіосках і відділеннях банків, тут доступні. Виграші можуть становити мільйони рублів, також розігруються автомобілі і нерухомість.

Вартість квитків коливається від 20 до 120 рублів. Незначна плата за шанс швидко розбагатіти:

Відразу хотілося б пояснити, чому цей сайт не потрапляє в реєстр. Справа в тому, що організатором лотерей виступають державні органи (наприклад, Міністерство спорту РФ). З продажу квитків збираються величезні гроші, половина йде в казну, друга половина розігрується.

Подивіться, які є розваги в інтернеті крім БК і лотерей.

Шанси на перемогу у всіх однакові, а на сайті можна подивитися відгуки щасливчиків. Виграють старі й молоді, з різних куточків нашої неосяжної країни.

До речі, на цьому сайті продаються квитки для Російського лото, про нього ви точно повинні були чути. Більше 10 років розиграші транслюються по телевізору:

Продаж квитків ведеться 24 години на добу, приймаються будь-які види електронних грошей. Сплачуйте з карти, віртуальних гаманців, так хоч з номера телефону. Тільки тут можна вибрати щасливі числа (або квитки з улюбленими цифрами, в залежності від типу лотереї):

Невеликі призи виплачуються на внутрішній рахунок, серйозні суми видаються у реальних пунктах продажу квитків. Можете не сумніватися, що щасливий квиток обміняють на гроші, мільйони наших співвітчизників їх вже отримували.

Використовуйте секрети, як виграти в лотерею, але пам’ятайте, що тут багато залежить від удачі.

З цієї статті ви дізналися не тільки, де ставити гроші на спорт, але і де купити квитки різних лотерей. Взагалі, ці варіанти «зрубати бабла» почасти схожі. Важливо користуватися дозволеними проектами, не створюючи проблем самому собі.