Чому вузькотематичні блоги краще?

Блоги з’являються в інтернеті з величезною швидкістю, а офіційна статистика показує, що з кожним днем їх відкривають все більше.

Це не дивує, адже багато людей вирішують почати заробіток на блозі, так як навіть професіонали вважають такий спосіб віддаленої роботи, одним з найкращих.

Активна поява нових блогів позначається і на розвитку конкуренції, тому краще вибирати вузьку тематику ресурсу. Чому вузькотематичні блоги краще? Є ряд причин, віддати перевагу не широкої теми, а лише частково її торкнутися і можливо в майбутньому, після розвитку сайту, трохи розширити «межі».

Вузька тематика блогу краще

Ми представимо вам список всіх переваг вузькотематичних блогів:

  • За рахунок вузької тематики ресурсу, вам буде набагато простіше залучити постійних відвідувачів і зібрати передплатників на розсилки.
  • Вибір вузької тематики представить вас з хорошої сторони, а відвідувачі блогу вважатимуть вас професіоналом в обраній області. Плюс до цього, вам буде простіше довести свій професіоналізм.
  • Просувати сайти з вузькою тематикою набагато простіше. Можете бути впевнені, що пошукові системи віддадуть високі позиції вам, адже ваш проект буде більш релевантною (в цілому).
  • Заробляти на вузькотематичних блогах теж простіше. Прямі рекламодавці набагато частіше відправляють пропозиції власникам таких ресурсів.
  • Контекстна реклама на сайтах з вузькою тематикою супроводжується високою ціною за клік. Пояснити це легко, так як визначена цільова аудиторія проекту, і реклама стає ефективніше.
  • Яку б тему ви не обрали, у вас буде можливість створити інформаційний продукт і за рахунок свого ресурсу, забезпечити його продажу.
  • Природні посилання найкраще допомагають у просуванні сайту, а за статистикою, вебмастера частіше посилаються на вузькотематичні проекти.
  • Ось 7 вагомих причин, створити сайт вузької тематики. Аудиторія, яку ви будете залучати, стане цільовою, а це величезний плюс. По крайней мере, ви будете точно знати, що потрібно користувачам і зможете робити їм безвідмовні пропозиції. Навіть при використанні партнерських програм у вас обов’язково будуть високі показники конверсії.