Чим можна покращити блог?

Від якості сайту залежить його розвиток, тому досвідчені блогери постійно модернізують свої майданчики і додають щось нове.

Це кращий спосіб оживити аудиторію і уявити постійним читачам що-небудь цікаве. Зробити сайт ще краще завжди можна і для цього є кілька способів.

Чим можна покращити блог? Якщо ви думаєте, що ваш проект ідеальний і на нього вже нема чого додати, тоді навіщо ви взагалі зайшли на цю сторінку? Навіть якщо ваш блог хороший, після його поліпшення, інтерес читачів буде підвищено.

Згадайте, коли оновлюються ваші улюблені сайти і на них з’являється щось нове, ви теж проявляєте до них більше уваги.

Як зробити блог цікавіше?

Варіантів для вдосконалення сайту багато, починаючи з додавання сучасних форм коментарів, закінчуючи додаванням нових категорій. Ми виділили кілька кращих способів зробити блог цікавіше:

 • Додавання відеороликів. Коли-то на Workion теж відбулися такі зміни і майже до кожної статті ми почали записувати ролики. Пояснювати, що це позитивно позначається на сприйнятті інформації, напевно, не потрібно. Багато людей вважають за краще дивитися відео, а не читати.

  Якщо для вашої тематики цей варіант не підходить, або ви не хочете ставати ведучим, використовуйте мальовані відео.

 • Роздача бесплатностей. Халява, як і 100 років тому привертає увагу. Якщо ви почнете роздавати безкоштовно, аудиторія точно пожвавиться. Що можна роздавати? Все залежить від ваших можливостей і тематики. Кращий варіант – це инфопродукты, так як їх можна купити один раз і подарувати сотням користувачів.

  Сюди ж додамо, що буде непогано роздавати подарунки за участь у вашому конкурсі (можна придбати недорогі товари на Aliexpress).

 • Новий формат контенту. Дивуйте своїх відвідувачів, розміщуючи новий, оригінальний і креативний матеріал. Дайте волю фантазії, є маса видів статей, якими можна наповнити блог будь-якої тематики.

  Що це може бути? Інтерв’ю, особистий досвід, факти, оспорювання чийогось думки і так далі. Придумуйте вибухові матеріали, викликайте у читачів двояка думка. Нехай комусь вони не сподобаються, головне – ви привернете до себе увагу.

 • Пропозицію допомоги. Якщо ви ведете блог, значить розбираєтеся в якійсь сфері. Чому б не запропонувати свої послуги передплатникам? Тут все залежить від тематики сайту, приміром, власники медичних блогів можуть запропонувати консультації.

  Крім того, що ви додасте щось нове на свій ресурс, у вас з’явиться можливість додаткового заробітку. Про це ми вже розповідали в окремій статті – заробіток на сайті, надаючи послуги.

 • Новий функціонал. Дайте своїм відвідувачам нові інструменти і встановлюйте корисні функції. Тут знову ж таки потрібно проявити фантазію. Наприклад, на жіночому блозі можна встановити калькулятор калорій або додаток для допомоги у підборі зачіски.

  Незалежно від тематики, використовуйте сервіс Witget для покращення сайту. З його допомогою можна встановити різні спливаючі вікна, форми підписки на розсилку і так далі.

 • Прагнути до вдосконалення сайту потрібно постійно, а кожне оновлення буде залучати все більше читачів.

  Цікавий варіант для поліпшення блогу – це поставити відеочат на сайт. Підходить ідея для всіх тематик, адже люди зі схожими інтересами зможуть спілкуватися між собою.

  Ваша голова є кращим джерелом свіжих ідей щодо покращення сайту. Саме головне-ніколи не зупинятися, чим більше сил ви будете вкладати в оновлення тим краще. Тільки не перестарайтеся, перетворюватися свою майданчик в незрозуміло що, теж не варто.