Довірче управління сайтами

Робота вебмайстра може бути дуже складною, адже коли тривалий час займаєшся розробкою і розвитком ресурсів, їх накопичується багато і супроводжувати кожен з них стає просто неможливо.

Щоб хоч якось полегшити свою діяльність, власники сайтів використовують послуги різних сервісів і фрілансерів, віддаючи частину прибутку.

Це і є довірче управління сайтами, але перед тим як скористатися такою можливістю, необхідно грамотно розрахувати, адже це може стати серйозним пунктом витрат.

Варто користуватися довірчим управлінням?

Для початку потрібно розібратися, які саме послуги ви хочете використовувати. Якщо це робота з фрілансерами і повний супровід сайту з наповненням, то доведеться платити серйозні гроші.

Менші витрати ви понесете, якщо через біржі контенту замовите автоматичне наповнення або через біржі посилань, скористаєтеся автоматичним розміщенням проданих посилань.

Залучення адміністратора сайту є хорошим варіантом, не дивлячись на серйозні витрати. Справа в тому, що ви зможете перевіряти роботу виконавця і при необхідності вказувати на недоліки.

Якщо ж використовувати довірче управління по наповненню або продаж посилань, то ваш проект може наповнюватися не якісним контентом. Крім цього, якщо у вас не досить популярний і розкручений проект, 70-80% доходів, ви будете втрачати.

Виходячи з усього вищесказаного, залучати людей або використовувати сервіси для автоматизації частини процесів по наповненню і монетизації потрібно тільки тоді, коли ваш сайт стає досить популярним і починає приносити хороші гроші.

Якщо ви вирішите використовувати автонаполнение сайту статтями, то оптимальний варіант – це біржа копірайтингу TextSale. Як працює система? Вона виконує моніторинг відповідних статей для вашого ресурсу і купує їх.

Після цього, текст надсилається спеціальним боту, який публікує матеріали на вашому ресурсі. Сенс у використанні такого аутсорсингу є, але не забувайте, що все треба буде контролювати.