Earn Money — заробляй на андроїді

В наш час мобільні пристрої активно набирають популярність і багато переходять зі звичайних телефонів на смартфони з Android.


Пристрої з Андроїдом володіють більшою популярністю, тому що вони дешевші продукції Apple, а якщо ви вже встигли придбати телефон або планшет з Android, можете почати заробітки в інтернеті.

Скачай Earn Money і заробляй на андроїд, це один з найпростіших способів отримати прибуток. Дана програма є безкоштовною, а все що потрібно працівнику – це володіти пристроєм з ОС Android, відкрити рахунок в PayPal і витратити трохи часу на виконання легких завдань.

Мобільний заробіток з Earn Money

Російської версії цього додатка немає, тому початковий рівень знання англійської мови вам теж знадобиться. Коли встановите програму, вам потрібно пройти реєстрацію, натиснувши на кнопку Sign Up:

Earn Money

Після входу в програму, можна приступати до роботи. Для цього вибирайте одну з категорій завдань:

Платять гроші за установку додатків, реєстрації на сайтах і проходження опитувань. У списку з завданнями ви самі вибираєте, за яке завдання взятися:

Завдань завжди багато, тому без роботи ви точно не залишитеся. Якщо ж завдань буде мало, скачивайте російськомовні аналоги – Apprating, Goappcash і Apptools.

В англомовному інтернеті за виконання завдань з мобільних пристроїв платять більше, тому радимо користуватися аналогом MintCoins.

Для додаткового заробітку використовуйте партнерську програму. Отримуйте спеціальний код в своєму профілі і розсилайте його новим учасникам. Якщо при реєстрації вони вкажуть ваш інвайт, ви отримаєте 25 центів.

Як ми вже сказали, виплачують кошти тільки на PayPal. Номер гаманця необхідно вказати в профілі, щоб кожні 24 години нього приходили зароблені гроші, на автоматі.

Поки ви марно граєте в ігри або листуєтеся в соціальних мережах, багато людей заробляють гроші у вільний час. Навіть по дорозі на роботу, ви можете виконати кілька простих завдань і одержати оплату. Судячи з рейтингу, дана програма подобається багатьом користувачам, тому вам варто її випробувати.