Гра Епоха Клонів

Зміст

  • Онлайн стратегія з виведенням грошей
  • Заробіток на Епосі Клонів без вкладень
    • Як обійтися без WASD?
    • Заробіток в Епосі Клонів на партнерах

Гра з виведенням грошей не завжди є замаскованими пірамідами, є й такі проекти, які нітрохи не гірше найпопулярніших браузерних ігор, а відрізняються від них тільки тим, що в них передбачено виведення коштів.


Напевно ви вже чули про ігри My Lands або Clan Wars – це відмінні проекти, але є і інші цікаві стратегії для заробітку.

Заробіток з грою Епоха Клонів – це захоплюючий віртуальний світ, де кожен може створити власного клона і, проявляючи активність, стабільно отримувати прибуток.

Відразу хотілося б сказати, що на відміну від безлічі ігор з виведенням грошей, тут вам буде потрібно багато чого робити і постійно розвивати свого персонажа.

Онлайн стратегія з виведенням грошей

Реєстрація в грі стандартна, а після її проходження ви отримаєте доступ до управління своїм персонажем. Ваше завдання – це заробіток ігрового золота. На самому початку, зі статусом Батрак, вам буде складно збирати великі гроші, але все попереду.

Всередині гри передбачено два види валюти – це золоті і клонеро. Саме клонеро призначені для виведення коштів.

Заробити клонеро неможливо, але можна збирати золото і потім через валютну біржу обміняти їх на клонеро, щоб вивести кошти.

Щоб отримати можливість виведення грошей, потрібно перейти на статус Ремісник, а для цього вам потрібно навчити свого клона різних наук. Це вимагає витрат в 5 одиниць золота, але краще заздалегідь зібрати 6-10 золота, так як доступ до нічліжці буде закритий і потрібно купувати інструменти для роботи.

Заробіток на Епосі Клонів без вкладень

Нічого не вкладаючи, ви можете швидко заробити стартовий капітал, використовуючи систему WASD.

Це сайт-партнер гри, на якому платять за виконання завдань. Ви будете проходити реєстрацію в інших іграх, скачувати мобільні додатки, встановлювати програми на комп’ютер і так далі, а за це вам будуть платити ричики.

заработок на WASD

Коли ви наберете мінімум 12 ричиков, зможете зробити переклад в гру Епоха Клонів. Для цього в розділі висновку потрібно буде вибрати дану гру:

Гроші миттєво вирушать на ваш профіль в Епосі Клонів, і ви легко зможете перейти на статус ремісника.

Як обійтися без WASD?

Ви можете зібрати необхідну кількість золота, будучи батраком, всередині гри. Для цього є кілька варіантів:

1. Робота для батрака.
Ви можете влаштуватися на роботу прислуги і отримувати гроші за виконання простих завдань. Для цього, потрібно відправитися у відповідний розділ і натиснути на кнопку:

Завдання доступні не завжди, та й платять за їх виконання зовсім невеликі гроші, це можна помітити у статистиці:

Тим не менш, збирати золото можна, але піде багато часу, так як на виконання завдань потрібно 1 годину.

2. Нічліжка.
Це спеціальний фонд для підтримки новачків, через який можна отримувати по 0.01 золота, взагалі нічого не роблячи:

Эпоха Кланов

У добу нічліжку можна відвідувати тільки один раз, але і цей варіант потрібно використовувати, щоб накопичити необхідну суму грошей.

3. Підсобний робітник.
На більш прибуткову роботу ви зможете влаштуватися, якщо купите собі спеціальний каптан. Це обійдеться вам в 0.2 золотих, які ви зможете набрати двома попередніми способами. Придбати каптан можна в торговій лавці:

Після цього вирушайте до вибору роботи в держустановах і вибирайте один з доступних варіантів для підсобних робітників:

Робота підсобного робітника не оплачується золотими, але приносить одиниці досвіду, які стають в нагоді для розвитку персонажа і підвищення його кваліфікації. Це позначається на прибутку з роботи і можливостях.

4. Робота на м’ясокомбінаті.
Коли ви отримаєте хоча б одну одиницю досвіду, працюючи у держпідприємстві, у вас з’явиться можливість вивчити навички м’ясника. У розділі свого персонажа, ви зможете обміняти навички і окуляри досвіду:

Вивчивши цей навик, вирушайте в розділ роботи для батрака і переходите на вкладку заробітку забійником:

Вибійники отримують завдання і можуть виконувати їх кожні 15 хвилин. Оплата за одне завдання становить 0,0001 золотих – ще одна можливість зробити внесок у розвиток.

5. Будівництво.
Ще один вид роботи для новачків, які встигли попрацювати на державних підприємствах і набрати 10 досвіду. Це обов’язкова вимога, для роботи на будівництві:

Щогодини будівельник може виконувати завдання і отримувати за це невелику винагороду.

6. Продаж квітів.
Ще один вид роботи, який підходить для батрака. Скористатися цим варіантом можна тільки після будівлі будинку, але це безкоштовно:

Після цього відкриється форма для вибору місця розташування та інвестора, можете залишити все без змін. Потім, ви можете відправити на роботу свого клона, в розділі «Справа»:

Перед тим як земля перейде в статус «Готова для посіву», потрібно зайти в управління клонами і направити свого персонажа (для цього є спеціальна кнопка). Для засіву землі, вам будуть потрібні насіння, отримати їх можна в розділі Торгівля:

Після покупки повертаєтеся до своїх земель і вибираєте отримані насіння для посіву:

Статус змінюється на «В процесі посіву», а вам потрібно чекати, поки урожай дозріє. Потім його потрібно зібрати і виставляти на продаж через ярмарок.

Заробіток в Епосі Клонів на партнерах

Напевно, самий кращий спосіб для заробітку в цій грі – це залучення нових користувачів. Ви можете отримати реферальні посилання на сайті партнерської програми, а перейти до неї можна з посольства:

Ваші реферали будуть розвиватися, а ви будете отримувати за це клонеро, які можна одразу вивести з гри. Ось список всіх дій залучених користувачів, за які партнерам нараховуються винагороди:

Крім цього, в грі Епоха Клонів постійно проводяться турніри між рефоводами і переможці отримують додатковий відсоток відрахувань.

Заробіток на Епосі Клонів – це цікавий спосіб для отримання прибутку в мережі. Якщо у вас все вийде і ви зможете розвинутися, то виплати можна буде отримувати в рублях на QIWI або Яндекс.Гроші, а також у гривнях через систему W1.