Мрії про багатство ведуть до успіху

Зміст

  • Як правильно візуалізувати свою мрію?
    • Чому потрібно мріяти правильно?

У всіх є мрії, майже всі вони так чи інакше пов’язані з благополучної життям.

Написано багато статей про те, що потрібно ставити конкретні цілі і візуалізувати те життя, якої ви хочете досягти. Це вірний хід з боку психології, але застосовувати його потрібно грамотно. Потрібно не просто представляти себе багатим і заможним.

Ваші мрії про багатство ведуть вас до успіху – це вже доведено безліччю різних експериментів.

Якщо ви любитель публікацій на тему психології та досягнення своїх цілей, то напевно помічали, що багато радять прокручувати в голові всі ті моменти, які будуть відбуватися у вашому житті, але цього недостатньо.

Як правильно візуалізувати свою мрію?

Необхідно не просто представляти багате життя, а виділяти щось конкретне.

Наприклад, уявляйте, як у вас в шухляді лежить пачка грошей, що на вашому столі стоїть фотографія, де ви знаходитесь в подорожі або виглядаючи у вікно, уявляйте пару спорткарів, про яких ви так мрієте.

Якщо чогось сильно захотіти, то це обов’язково збудеться, але важливу роль тут грають ваші дії. Самі по собі гроші не приходять в наше життя, щоб їх отримати потрібно діяти.

Навіть щоб отримати легкі гроші шляхом виграшу в лотерею, спочатку необхідно купити квиток і чекати розіграшу.

Тому, вам необхідно не просто представляти результат ваших праць, але і прокручувати в голові моменти, які обов’язково будуть у вашому житті.

Простіше кажучи, необхідно представляти, як ви займаєтесь якоюсь справою, створюєте свій бізнес або активно працюйте, щоб домогтися поставленої мети.

Чому потрібно мріяти правильно?

Завідуюча Нью-Йоркській лабораторії з психології Габріель Этиннген провела цікавий експеримент, який довів, що візуалізація конкретних об’єктів з своїх мрій позначається на людях по-різному.

Одних це змушує переходити до активних дій, а в інших створює ілюзію вже досягнутої мети, що дозволяє розслабитися.

Мріяти добре, а досягати своїх цілей ще краще. Тому, Габріель звертає увагу на необхідність подання самого процесу досягнення мети.

Припустимо, що ви мрієте про потужний пресі з «квадратиками». Вам потрібно не просто представляти своє тіло, але і прокручувати раз за разом моменти, як ви це робите.

Конкретика грає на руку, тобто потрібно уявляти, як ви знаходитесь в спортивному залі, які виконуєте вправи і на яких тренажерах займаєтеся.

Такий спосіб набагато ефективніше позначається на результатах. Чому? Тому що постійно думаючи про перешкоди, які необхідно подолати, ви вибудовуєте в голові чіткий план.

Візуалізуючи і уявляючи, ви можете наткнутися на різні проблеми, а завдяки тому, що ви заздалегідь придумаєте, як з ними впоратися, потім вам буде простіше.

Рухатися до мрії завжди було складно, адже не всі необхідні кроки можуть приносити задоволення. Ваше завдання виправити це, а виконуючи якусь роботу, розуміти, що це спонукає вас до мети.

Такий підхід гарантує позитивне ставлення до всіх дій, як підсумок – ви продовжуєте працювати або переборювати бар’єри, але це приносить вам задоволення.