Мрії про багатство ведуть до успіху

Зміст

  • Як правильно візуалізувати свою мрію?
    • Чому потрібно мріяти правильно?

     

У всіх є мрії, майже всі вони так чи інакше пов’язані з благополучної життям.

Написано багато статей про те, що потрібно ставити конкретні цілі і візуалізувати те життя, якої ви хочете досягти. Це вірний хід з боку психології, але застосовувати його потрібно грамотно. Потрібно не просто представляти себе багатим і заможним.

Ваші мрії про багатство ведуть вас до успіху – це вже доведено безліччю різних експериментів.

Якщо ви любитель публікацій на тему психології та досягнення своїх цілей, то напевно помічали, що багато радять прокручувати в голові всі ті моменти, які будуть відбуватися у вашому житті, але цього недостатньо.

 

 

Як правильно візуалізувати свою мрію?

Необхідно не просто представляти багате життя, а виділяти щось конкретне.

Наприклад, уявляйте, як у вас в шухляді лежить пачка грошей, що на вашому столі стоїть фотографія, де ви знаходитесь в подорожі або виглядаючи у вікно, уявляйте пару спорткарів, про яких ви так мрієте.

Якщо чогось сильно захотіти, то це обов’язково збудеться, але важливу роль тут грають ваші дії. Самі по собі гроші не приходять в наше життя, щоб їх отримати потрібно діяти.

Навіть щоб отримати легкі гроші шляхом виграшу в лотерею, спочатку необхідно купити квиток і чекати розіграшу.

Тому, вам необхідно не просто представляти результат ваших праць, але і прокручувати в голові моменти, які обов’язково будуть у вашому житті.

Простіше кажучи, необхідно представляти, як ви займаєтесь якоюсь справою, створюєте свій бізнес або активно працюйте, щоб домогтися поставленої мети.

 

 

Чому потрібно мріяти правильно?

Завідуюча Нью-Йоркській лабораторії з психології Габріель Этиннген провела цікавий експеримент, який довів, що візуалізація конкретних об’єктів з своїх мрій позначається на людях по-різному.

Одних це змушує переходити до активних дій, а в інших створює ілюзію вже досягнутої мети, що дозволяє розслабитися.

Мріяти добре, а досягати своїх цілей ще краще. Тому, Габріель звертає увагу на необхідність подання самого процесу досягнення мети.

Припустимо, що ви мрієте про потужний пресі з «квадратиками». Вам потрібно не просто представляти своє тіло, але і прокручувати раз за разом моменти, як ви це робите.

Конкретика грає на руку, тобто потрібно уявляти, як ви знаходитесь в спортивному залі, які виконуєте вправи і на яких тренажерах займаєтеся.

Такий спосіб набагато ефективніше позначається на результатах. Чому? Тому що постійно думаючи про перешкоди, які необхідно подолати, ви вибудовуєте в голові чіткий план.

Візуалізуючи і уявляючи, ви можете наткнутися на різні проблеми, а завдяки тому, що ви заздалегідь придумаєте, як з ними впоратися, потім вам буде простіше.

Рухатися до мрії завжди було складно, адже не всі необхідні кроки можуть приносити задоволення. Ваше завдання виправити це, а виконуючи якусь роботу, розуміти, що це спонукає вас до мети.

Такий підхід гарантує позитивне ставлення до всіх дій, як підсумок – ви продовжуєте працювати або переборювати бар’єри, але це приносить вам задоволення.

 

Як вибрати фотографа інтер’єрів

Как выбрать Фотографа интерьеров
Так склалося, що зазвичай по понеділках ми розповідаємо вам про інтер’єрних фотографів зі всього світу. Roger Davies народився в Англії, але в юному віці переїхав до Нью – Йорк, і саме в Америці відбувалося його становлення як фотографа.
Також хочемо вам порекомендувати Фотограф интерьеров Киев
Стиль своїх робіт датський фотограф Anders Schonnemann описує, як «нордичний, але без надмірної прохолодність». При чому, це стосується не тільки інтер’єрних фотографій — Anders знімав для кількох сучасних кулінарних книг по скандинавської кухні. Одним словом, за яку тематику не брався цей талановитий фотограф, знімки завжди виходять соковитими і надихаючими.
Музикант Ленні Кравітц, актори: Джеремі Реннер, Кейт Мара, Ліза Едельштейн — це лише деякі знаменитості, фотографії яких можна знайти в портфоліо Joe Schmelzer. Цей талановитий і вже досить відомий американський фотограф часто гостює у сильних світу цього, тому крім соковитих портретів він нерідко знімає також красиві і розкішні інтер’єри своїх моделей.
Після перегляду робіт американського фотографа Trevor Tondro залишається відчуття, ніби тільки що здійснив віртуальну подорож по декількох материках і як мінімум двох десятків країн.
Ми все ще під великим враженням від Стокгольмської тижня дизайну, яку пощастило відвідати у цьому році. Мабуть, зараз у світі немає більш затребуваного дизайн напрямку, ніж скандинавський стиль — його елементи в тій чи іншій кількості ми часто зустрічаємо практично в усіх інших стилях і підходах. За свою кар’єру Matthew знімав для великого кількістю замовників в різних куточках світу, від відомих журналів до провідних дизайн-студій, але всі його фотографії однаково природні, живі і надихаючі.
Якщо ви знайомі з такими журналами як Architectural Digest і Elle Decor, ви напевно хоч раз, але зустрічали його роботи — Paul регулярно знімає об’єкти в різних куточках Землі для цих відомих видань.
Роботи James Strokes не раз потрапляли на обкладинку журналу Elle Decoration, а це говорить багато про талант інтер’єрного фотографа. Співпраця з талановитими декораторами, а також тонке вміння передати красу текстури і кольору, дозволяють йому створювати естетично прекрасні знімки. Цікаво, що James родом з Англії, але зараз він живе і працює в Стокгольмі, Амстердамі та Гельсінкі…. А розповісти йому є що, адже на його рахунку величезна кількість красивих англійських котеджів, таунхаусів і апартаментів на будь-який смак і колір.