Інфобізнес без продажу

Створення інформаційних товарів дозволило багатьом людям добитися успіху, причому не завжди серйозних результатів їм вдавалося досягти виключно за рахунок численних продажів і високої вартості.

Деякі автори електронних книг і відео курсів, домагалися успіху, безкоштовно поширюючи свої продукти.

Інфобізнес без продажу, можливий він? Звичайно, адже це оригінальна стратегія ведення бізнесу в мережі, яка недостатньо поширена. Домагатися продажу інфотоваров досить складно, а що якщо усунути цю необхідність і пропонувати користувачам отримати дані безкоштовно? Однозначно ви досягнете більшого поширення ваших продуктів.

Заробіток без продажу

Відмінний приклад безкоштовного розповсюдження товару продемонстрували розробники програми ICQ. Невелика команда програмістів, які колись створили один з найбільш зручних інструментів зв’язку, довгий час працювали і досягли колосального поширення свого продукту.

А тепер увага, вони продали свій сайт за 287 мільйонів доларів. Ось так, не отримуючи жодної копійки з продажу своєї програми, а задовольняючись невеликими відрахуваннями від реклами вбудованої в ICQ, вони стали володарями величезної суми грошей.

На програмному забезпеченні можна непогано заробляти, от тільки для цього потрібні серйозні знання програмування. За такою ж схемою ви можете створювати инфотовары і поширювати їх безкоштовно, отримуючи невелику плату з додаткової реклами, але найголовніше – використовувати кожен товар, як джерело трафіку вашого сайту.

Крім цього, ви можете зібрати значну базу передплатників, яка теж здатна приносити серйозні гроші.

Досвідченими фахівцями вже доведено, що слово «безкоштовно» позитивно впливає на зацікавленість потенційного клієнта в купівлі. Припустимо, що ви створите 10 інформаційних продуктів, з яких щодня будуть переходити на ваш ресурс від 30 осіб.

Таким чином, добова відвідуваність збільшиться на 300 хостів, а місячна на 9000. Погодьтеся, це відмінний результат і зверніть увагу, ми навели приклад з мінімальними цифрами, насправді ви можете отримувати куди більш відчутний результат.

Єдиний момент, щоб почати отримувати хороші гроші, доведеться дуже довго працювати і практично безкоштовно розробляти нові товари, а також займатися їх поширенням. Але коли ви станете володарем великого ресурсу або якісної передплатний бази, ви не пошкодуєте витраченого часу.