6 головних міфів заробітку в інтернеті

Новачки в сфері віддалених заробітків нерідко вірять в поширені помилки, які народжуються у їх голові через брак досвіду.


Зараз всі знають, що через інтернет можна заробляти гроші, але ця тема обросла величезною кількістю міфів, що сприймаються як правда.

Давайте розглянемо 6 головних міфів заробітку в інтернеті, щоб кожен новачок став на правильний шлях і перестав вважати популярні омани правдою. Якщо ви хочете, щоб інтернет приносив прибуток, то обов’язково потрібно розвіяти всі міфи і знати правду.

Міфи про заробіток в інтернеті

1. Заробіток в інтернеті це обман!
Величезна кількість людей впевнені, що всі види заробітку в інтернеті, це розлучення і лохотрон. Але чому тоді так багато людей намагається зробити собі успішну кар’єру у віртуальному світі? Відповідь проста – крім лохотронів в інтернеті є багато сайтів для заробітку.

Можна з упевненістю віднести сюди заробіток на копірайтингу, який не вимагає вкладень. Для його використання потрібно писати статті і продавати їх власникам сайтів. Схема проста і прозора, ніякого обману і це тільки один з тисяч прикладів.

2. Багато заробляти в інтернеті не реально!
Ви досі думаєте, що великі гроші інтернет приносити не може? Ви помиляєтеся. Досвідчені користувачі отримують величезні гроші і використовують різні способи. Великих прибутків можна досягти в різних сферах, наприклад, побудувавши велику реферальну мережу, використовуючи ігри з виведенням грошей або створивши власний сайт.

Розмір прибутку напряму залежить від зусиль працівника і вибору способу. Є прості види заробітку типу серфінгу сайтів, на них дійсно не реального багато заробляти, тому потрібно розглядати інші варіанти.

3. В інтернеті можна заробити з-за конкуренції!
Практично в кожній ніші інтернет-заробітку є конкуренція, особливо серед вебмайстрів. Власники сайтів докладають величезні зусилля, щоб обійти конкурентів, але їм це вдається і якщо робити все правильно і витрачати багато сил, то обов’язково вийде вийти на перші місця.

Аналогічна ситуація і в інших напрямках, наприклад, якщо ви вирішите створити свій канал на YouTube. Конкуренція серед власників каналів висока, але якщо робити роботу якісно і знати, які знімати відео для YouTube, ви швидко завоюєте популярність.

4. Потрібно багато чому навчитися, щоб заробляти в інтернеті!
Звичайно, щоб запустити власний бізнес або хоча б сайт, доведеться дечому навчитися, але робити це зовсім не обов’язково. Новачки в мережі можуть використовувати найпростіші способи, наприклад, заробіток на Wmmail, де пропонується виконувати прості завдання за невелику плату.

Доходи з завдань не порівняти з прибутком від розкрученого сайту або спільноти в соціальних мережах, але сотню доларів за місяць можна заробити.

5. В інтернеті легко заробити!
Ще один поширений міф, адже багато людей вірять, що в інтернеті є кнопка «Бабло», натиснувши на яку вони різко розбагатіють. Таких кнопок не існує, а всі, хто пропонують ними скористатися шахраї.

Щоб отримувати прибуток в інтернеті потрібно трудитися, точно також як і на звичайній роботі, виділяючи хоча б по кілька годин щодня.

6. Для роботи в інтернеті потрібен великий стартовий капітал!
Все залежить від того, який спосіб заробітку ви вирішите використовувати. Ніяких грошей не доведеться вкладати, якщо ви вирішите зайнятися фрілансом, заробити на продажу фотографій, використовувати заробіток в соціальних мережах і безліч інших видів віддаленої роботи.

А навіть якщо і потрібен стартовий капітал, то зовсім не обов’язково витрачати гроші зі своєї кишені, так як можна спочатку заробити необхідну суму безкоштовними способами.

Робота в інтернеті продовжує набирати популярність, а всім тим, хто вперше цікавиться можливістю заробляти в мережі, потрібно спочатку розібратися в загальних положеннях.

Перший крок поставлений, міфи розвіяні і тепер ви знаєте більше правди про віддалених заробітках, саме час обрати відповідний спосіб заробітку і почати працювати.