Історія появи Facebook

Зміст

  • Як Facebook набрав таку популярність?
    • Як зареєструватися на Facebook?

Ім’я Марка Цукерберга все частіше фігурує в різних статтях, опублікованих в інтернеті.

Це наймолодший мільярдер, який заснував всім відому соціальну мережу Facebook. Користувачі цього проекту є по всьому світі, але далеко не кожен знає, як розроблявся даний сайт.

Історія появи Facebook починається з далекого 2003 року. Сам проект був створений у 2004 році, але в 2003 Марк зламав базу свого інституту і створив проект, на якому можна було оцінювати особисті фотографії.

Після цього, про нього часто писали в мережі, і це надихнуло його на роботу над проектом The Facebook.

Як Facebook набрав таку популярність?

Січень 2004 року став часом, коли Цукерберг почав розробку коду для майбутнього проекту. З перших же кроків у нього з’явилися проблеми, так як після запуску сайту, на нього був поданий позов. Його склали інші студенти Внз, які звинуватили Марка в копіюванні їх ідеї щодо створення соц. мережі для університету.

Незважаючи на це, протягом місяця роботи сайту, на ньому вже зареєструвалася половина студентів Гарварду. Реєстрації були обмеженими, але з часом вдалося розширити мережу на інші освітні установи із США і Канади.

Спостерігаючи за успіхом розвитку соціальної мережі Марку приєдналася ціла команда фахівців, що працюють над дизайном, програмної складової та фінансовою частиною проекту.

Все в тому ж 2004 році, була створена окрема компанія Facebook, в яку були залучені інвестори. Одним з перших став засновник популярної платіжної системи PayPal.

Але умови співпраці залишились вигідними саме для Цукерберга, так як він мав 3 з 5 місць у раді директорів. Простіше кажучи, від його думки залежали серйозні рішення.

Деякі вважають днем народження Facebook 2004 рік, але на цю тему ведуться суперечки. Так як домен Facebook.com (без приставки The) був зареєстрований в 2005 році, а реєстрація для всіх бажаючих відкрилася тільки в 2006 році.

За наступні три роки, компанія успішно розвивалася, а сайт ставав все більш популярним. Частково важливу роль зіграла купівля акцій на 240 млн $ компанією Microsoft.

У 2009 році, представники компанії заявили про отримання першої гідною прибутку зі свого ресурсу. Дивно, але пройшло дуже багато часу до того моменту, коли сайт почав приносити хороший дохід.

У цьому ж році, було внесено зміну, яке раніше не використовувалося ні на одному аналогічному проекті. З’явилася можливість вказати будь-яку назву своєї сторінки, яке відображалося в адресному рядку.

За 2010 рік, Марку Цукербергу вдалося укласти договір з розробниками Skype, за умовами якого повинна була статися інтеграція софта з соціальною мережею. Крім цього, була запроваджена окрема поштова служба і з’явилися групи.

За рахунок додавання угруповання користувачів, з’явилися зручні можливості для ведення спільного чату, редагування файлів і так далі.

Договір з компанією Skype був реалізований в 2011 році, коли Марк заявив в пресу про запуск відеочату. В цьому ж році був випущений фільм про творця Facebook, який отримав безліч премій.

Новинні стрічки в 2011 році активно розповсюджували новини про те, що Facebook незабаром може закритися через потужної атаки хакерів, але цього не сталося.

Найважливіший рік в розвитку Facebook – 2012й. Тоді був придбаний сервіс Instagram, який зараз володіє значною популярністю. У соціальній мережі з’явилася можливість підтвердження свого профілю для відомих особистостей, а також користувачі мобільних пристроїв отримали можливість натискати кнопку Share.

Величезні інвестиції в проект принесла торгівля акціями, але внаслідок цього, вартість акцією впала.

В 2013 і 2014 році, спостерігався деякий спад у розвитку соціальної мережі, а сам Марк представив фінансову звітність, яка вказувала на серйозні зміни в плані доходів.

На початку 2013 року було встановлено, що за попередній квартал проект приніс всього 64 млн. доларів, при цьому в 2011 році ця сума становила 302 млн. доларів. Але сьогодні, цей проект продовжує розвиватися і кількість реєстрацій не перестає рости.

Як зареєструватися на Facebook?

Створення профілю у цій мережі не відрізняється складністю і виконується всього за один крок:

регистрация Facebook

Зверніть увагу, реєстрація безкоштовна і за заявами власників сайту, умови не зміняться. Заповніть цю форму, і у вас буде власний профіль у світовій соціальній мережі.

Через свій аккаунт, ви зможете не тільки знайти друзів і спілкуватися з ними, багато використовують Заробіток на Facebook. Скористайтеся і ви цією можливістю, адже заробляти на своєму профілі від Фейсбук легко і ніяких вкладень для цього не потрібно.