КЛИКС — заробіток в Taxi Money без вкладень

Користувачам економічних ігор постійно не вистачає сміливості зробити внесок. Лише не багато проекти надають можливість заробити стартовий капітал (якщо не враховувати партнерські програми).


А новачкам такий інструмент точно би став у нагоді, тому адміністрація однієї з кращих ігор, додала новий розділ.

КЛИКС – заробіток в Taxi Money без вкладень, який нічим не відрізняється від звичайного заробітку на почтовиках.

Нова можливість відкриває кожному не тільки шанс почати з нуля, але і виводити гроші, не залучаючи рефералів. Зібрані в КЛИКС гроші виводяться на будь-яку платіжну систему або пасажирський рахунок.

Як заробити в розділі КЛИКС?

Новину про появу додаткового способу заробітку в грі порадувала багатьох користувачів. Це відмінна можливість підробітку найпростішими способами.

В розділі «Кликс» ведеться окремий баланс, а в основному меню розташовані кнопки для декількох способів заробітку:

Поки доступний тільки перегляд сайтів, це звичайний серфінг. Платять кілька копійок, а потрібно просто зайти на сайт і дочекатися, коли закінчиться час на таймері. Після переходу в розділ, ви побачите список доступних майданчиків:

Винагорода за відвідування ресурсу фіксоване, воно змінюється, в залежності від того, скільки часу потрібно провести на сторінці. Таймер показується в верхній частині сайту:

Кошти відразу нараховуються на баланс, звідти їх можна вивести зручним способом. Розділ Кликс прив’язаний до гри, тому звідси переводяться гроші на різні ігрові рахунки:

Найголовніше, що можна замовляти переклад пасажирський рахунок, саме з ним у новачків виникають проблеми. Перекладати можна будь-яку суму трансакції відображаються в історії:

Тепер на Taxi Money стало ще простіше заробляти без вкладень. КЛИКС – це відмінна ідея організаторів, якою вже користуються багато гравців.

Не забувайте про щоденний бонус у Taxi Money. Хоч він і не великий, але таку халяву не можна упускати.


Проект Таксі Мані продовжує бурхливо розвиватися, а багато їм ще не почали користуватися. Якщо вас переповнювали сумніви, то тепер ви можете заробити без вкладів. Спробуйте, у будь-якому випадку, ви нічим не ризикуєте.