На Gcb24 можна продовжити термін кредиту (сайт закритий)

У статті Микрозаймы Webmoney ми вже розповідали нашим читачам про чудовий сервіс Gcb24, в якому можна отримати онлайн кредит. Даний проект є великим і не перестає розвиватися і саме тому його вибирають багато людей, які бажають отримати електронний позику.


З недавнього часу на Gcb24 можна продовжити термін кредиту, завдяки новим функціоналом. У житті бувають різні ситуації, тому така можливість дійсно була потрібна багатьом користувачам.

Якщо отримувати штрафи, негативні відгуки, псувати кредитну історію, а можливо і взагалі отримати блокування гаманця вам не хочеться, то краще продовжити термін кредиту, ніж «ховатися» від кредитора.

Сервіс закритий!
Альтернатива – Credit4me

Gcb24 стає все краще

Щоб отримати можливість продовження кредитних зобов’язань, вам потрібно буде сплатити всі відсотки по ньому, а також сплатити додаткову комісію, за продовження термінів. Замовити продовження можна тільки в тому випадку, якщо через 24 години закінчується термін погашення.

Виконати це можна в особистому кабінеті, використовуючи оновлений функціонал. Продовжувати ті кредити, які ви продовжували до цього не можна, а максимальний термін продовження 10 днів.

Якщо у вас з’явиться можливість продовжити кредит (залишаться добу до погашення), в особистому кабінеті ви будете спостерігати пропозицію сплатити відсотки за кредитом. Погасивши процентну заборгованість, знову ж таки в особистому кабінеті з’явиться посилання для продовження кредиту на 10 днів.

Натискаєте на неї і потрапляєте на сайт системи Webmoney, де вам буде потрібно заплатити комісію (10% від решти кредиту). Потім натискаєте «Продовжити процедуру продовження» і прямуєте покрокової інструкції, виконуючи необхідні дії.

Подібні умови, безсумнівно, привертають клієнтів, тим більше що кредитна організація Gcb24 є одним з лідерів у своїй ніші. Якщо ви коли-небудь вирішите скористатися позикою в цій системі і скористаєтеся продовженням кредиту, не забудьте, що залишок по кредиту потрібно виплатити швидко і сподіватися на продовження не потрібно, це лише крайнє дію в складній ситуації.