Поштовик Reklam-invest

Зміст

  • Як заробити в Reklam-invest?
    • Додатковий заробіток на Reklam-invest

Сервісів для віддаленого заробітку багато, а користувачі віддають перевагу проектам, де найпростіше виконувати роботу.


Серед таких систем не останнє місце займають і кликовые спонсори. На них новачки можуть непогано заробляти, виконуючи завдання. А щоб дохід був пристойним, потрібно вибирати хороші завдання і використовувати відразу кілька сервісів.

Кликовый спонсор Reklam-invest не так відомий, як Wmmail або Seosprint, але на ньому багато рекламодавців. Замовляти тут перегляди сайту в серфінгу і створювати завдання вигідно. Є спеціальна система заохочення рекламодавців, тому багато відправляються в цю систему, щоб замовити різні накрутки.

Як заробити в Reklam-invest?

Пройти реєстрацію в даному сервісі зможе кожен, потрібно заповнити кілька полів:

регистрация Reklam-invest

Коли ви пройдете реєстрацію, можна відразу переходити в розділ «Заробити» і вибрати серфінг сайтів або виконання завдань. У серфінг сайтів представлений незвичайний дизайн, а щоб перейти до перегляду, потрібно натиснути на заголовок блоку (після цього з’являється посилання для перегляду):

Як і на будь-якому іншому поштовому клієнті, вам необхідно дочекатися, поки закінчиться час на таймері, і пройти перевірку капчі. В серфінгу завжди доступно багато сайтів, але на них багато не заробиш, тому краще виконувати завдання:

За завданням працювати не складно, відкриваєте будь-яку з них і прямуєте наданої інструкції:

Reklam-invest

Для зручності завдання розділені на категорії, і ви легко знайдете відповідний вам тип роботи.

Додатковий заробіток на Reklam-invest

Партнерська програма цього проекту пропонує стабільно заробляти на рефералах. В залежності від того, наскільки активно ви будете запрошувати нових користувачів, залежить ваш дохід і рейтинг:

Бали нараховуються за кожного нового учасника, по 0.5 за людину. Якщо ви володієте Premium аккаунтом, нараховується за 0.75 бали. Купити цей статус неможливо, він видається за замовлення реклами.

Кожен витрачений долар на завдання або серфінг дає преміум на 5 днів. А крім того, що він піднімає кількість балів за нових учасників, всі Premium користувачі отримують на 50% більше рейтингу і більш високу плату за серфінг.

Якщо ви уважно дивилися на попереднє зображення, то обов’язково повинні були помітити блок з орендованими рефералами. Отримувати рефералів в оренду за гроші не можна, так як вони видаються безкоштовно.

Кожен користувач отримує збільшення рейтингу за активність:

  • серфінг сайту +0.1;
  • виконання завдання +0.3;
  • замовлення реклами, кожен долар 0.7;
  • залучення реферала 0.5.

Ці бали потрібно обов’язково витратити в кінці місяця, інакше вони згоряють. Саме на ці бали і ви можете отримати рефералів в оренду. На одержання орендованих рефералів треба подавати заявку. За 5 балів ви отримуєте 3 реферала на тиждень. Скільки вони принесуть доходу сказати складно, як пощастить.

Зароблені гроші можна переводити на баланс рекламодавця або виводити на Webmoney і Perfect Money. Комісія при переаодах мінімальна, а гроші приходять протягом 72 годин.

На Reklam-invest реально легко заробити гроші, а система рейтингу і бали дозволяють істотно збільшити дохід. Використовуйте всі можливості даного сервісу, вам ніколи не доведеться замислюватися, де б заробити грошей.