Бинариум — Новини і оновлення брокера бінарних опціонів

Зміст

 • Торгова платформа
  • Зареєструватися на сайті стало ще швидше
  • Торгівельні рахунки

Оновлення у брокера завжди хороший знак, знак того, що компанія не стоїть на місці і рухається вперед. Сьогодні ми поговоримо про те, що ж піддалося корекції і оновилося у брокера бінарних опціонів Бинариум.


Для тих, хто тільки чув про діяльність компанії Бинариум, зробимо короткий екскурс.

Брокер з’явився в 2012 році і досить оперативно зайняв своє місце лідера серед конкурентів. Компанія має в штаті кращих аналітиків і менеджерів-консультантів технічної підтримки. Серед трейдерів брокер має надійну репутацію.

У травні брокер оновив свій сайт, зміни торкнулися і функціональну сторону брокера.

З недавнього часу навчання на торговій платформі стало ще більш доступним в індивідуальному форматі, а спільний трейдинг з аналітиком Бинариум ще зрозуміліше.

Тепер клієнту компанії можлива розробка індивідуального торгової стратегії, а також аналізу ринку до 2 разів у місяць.

Брокер зберіг колишні умови для торгівлі, які вже дуже лояльні. Початківці трейдери завжди лякаються великого інвестування на перших щаблях, тому депозит у 9 доларів, а ставка в 1 долар – комфортні умови для будь-якого інвестора.

Торгова платформа

Сайт Бинариума легко сприймається, відрізняється простотою інтерфейсу і приємним дизайном.

Перейшовши на торговельну платформу, трейдер оцінить деякі фактори. Наприклад, вибір торгових опціонів, в числі яких і опціони пари, і класичні бінарні опціони, і довгострокові опціони, опціони « в один дотик», а також турбо опціони.

Щоб внести різноманітність в торговий процес, так і допомагати в трейдингу, можна скористатися такими функціями для торгівлі:

 • Продовження опціону. За рахунок цієї функції збільшити термін експірації можна, що не може не радувати. З’являється навіть варіант відстрочки опціону на період у майбутньому.
 • Подвоєння опціону. За рахунок функції можна відкрити ще один лот з ідентичним прогнозом, з ідентичним часом експірації опціону. Але враховуйте, що вартість лота вже буде за ціною на момент відкриття.
 • Продати опціон. За допомогою функції є варіант врятувати ситуацію, якщо правочин, на вашу думку, відкрита з не вірним прогнозом і продати опціон з вартості платформи назад брокеру ще до закінчення часу експірації.
 • Зареєструватися на сайті стало ще швидше

  Реєстрація тепер проходить набагато швидше, зникли форми для заповнення персональними даними на етапі реєстрації. Тепер реєстрація забере не більше хвилини. Потрібно ввести свій імейл і підібрати пароль для доступу.

  Поповнення і виведення коштів з торгівельного рахунку Бинариум

  Візитна картка брокера це оперативний вивід коштів. Поповнити, як і вивести гроші можна за допомогою таких платіжних систем: МТС, Білайн, neteller, Sberbank online, MasterCard, Visa, webmoney, Yandex money, Bitcoin, Qiwi, Мегафон.

  При виведення прибутку з торгового рахунку потрібно пройти не складну процедуру верифікації, верифікація передбачає лише надання скан-копій вашого паспорта менеджерам підтримки.

  Висновок прибутку може займати від декількох годин до 5 днів, швидкість виведення залежить від типу вашого рахунку і способи виведення грошей.

  Комісійних виплат з трейдера брокер не стягує ні при поповненні, ні при виведенні грошей.

  Торгівельні рахунки

  Нижче на зображенні докладно і доступно показані можливі і доступні сервіси, послуги на різних типах торгівельних рахунків.

  Окремим приємним моментом від Бинариум є бонус. З Бинариум бонуси просто і відпрацьовувати і виводити на депозитний рахунок.
  Успіхів з брокером Бинариум!