Торгівля бінарними опціонами без індикаторів

Складно уявити успішну торгівлю бінарними опціонами без застосування хитрих стратегій.


Кожен професіонал виробляє для себе відповідну методику і найчастіше для аналізу застосовуються індикатори. Використовувати їх не складно, але деякі новачки не хоче в цьому розбиратися.

Торгівля бінарними опціонами без індикаторів теж можлива.

Всім відома тактика Мартінгейла підходить для будь-яких типів ставок, але в опціонах прибуток ніколи не подвоюється, тому доводиться модернізувати цю методику. Зараз ми пояснимо, як застосувати її в опціонах, новачки точно впораються.

Проста стратегія торгівлі опціонами

Перед тим як робити якісь ставки на Форексі, потрібно вибрати надійну компанію. Перегляньте ТОП 5 популярні бінарні опціони, щоб не попастися на вудку шахраїв.

Щоб застосувати цікаву стратегію, спочатку потрібно знайти актив, який згідно підказкам найближчим часом буде рухатися в одному напрямку.

Зробити це не складно, заходимо на сайт Investing і відкриваємо технічний аналіз:

Перша валютна пара підходить для відкриття опціонів зі значенням «Вище», третя підійде для ставок «Нижче». Бажано вибирати ті активи, в яких радять активно продавати або купувати. Після цього, вирушаємо на сайт брокера, щоб вибрати потрібну валютну пару і зробити ставку.

Отримайте бездепозітний бонус 500$ на бінарні опціони, щоб протестувати стратегію без ризиків.

Чому б не скористатися звичайним Мартінгейлом? Припустимо, ви торгуєте на 1$ з прибутковістю 70%. У разі програшу збільшуєте ставку до 2$, якщо вдасться виграти, отримаєте 3.4$, при витраті 3$. Виходить не так прибутково, а на великих ставках картина ще гірша.

Щоб на балансі швидше накопичилася велика сума, необхідно при кожному програші робити ставку, розраховуючи її за формулою:

Загальний витрата*2/відсоток прибутковості.

Простіше кажучи, замість звичайного подвоєння суми, вам необхідно брати суму загальних витрат, подвоювати її і ділити на прибутковість. Робити це потрібно кожен раз в разі програшу, тоді він буде перекриватися.

Набагато простіше пояснити все це на конкретному прикладі:

 • Мінімальну ставку ми вибираємо 30 рублів. Правильне напрям курсу ми вже з’ясували за рахунок технічного аналізу. Тепер відкриваємо опціон на підвищення:
 • Ставка не зіграла, ми програли 30 рублів. Це означає, що тепер 60 рублів розділити на 0.77 (60 рублів – це подвоєний загальний витрата, 0.77 – це відсоток прибутковості):
 • Отже, ставимо вже 77 рублів, напрям не міняємо (залишаємо опціон «вище»). Угода виграла і ми виграли 136 рублів, де чистий прибуток склав 29 рублів:
 • Тепер треба починати спочатку, роблячи ставку 30 рублів. Якщо б ми знову програли, то наступна ставка вважалася б так 107(загальний витрата)*2=214. Потім це число потрібно було б розділити на 0.77, виходить 277 рублів.

  Якщо знову буде програш, доведеться ставити 997 рублів і так далі. Формула не складна, достатньо спробувати застосувати кілька разів.

  Хоча в BO_PRO торгової стратегії для бінарних опціонів використовуються індикатори, ми радимо всім трейдерам, так як вона прибуткова.

  На закінчення хотілося б нагадати всім шанувальникам бінарних опціонів про оновлення сайту Binarium.

  Це компанія одна з перших дозволила торгувати опціонами на території Росії і продовжує працювати. На депозити у них встановлені бонуси, так що отримаєте ще більше, ніж вносите.