Як встановити шаблон на WordPress?

Зміст

 • Установка теми WordPress
  • Як ще простіше додати шаблон на WordPress?

Зовнішнє оформлення сайту відіграє важливу роль, а всім, хто створює майданчик через WordPress, пропонується широка різноманітність готових шаблонів.


Коли відвідувачі заходять на ресурс в першу чергу вони оцінюють його візуально, тому потрібно правильно підбирати оформлення, а додати його зовсім не складно.

Як встановити шаблон на WordPress? Всім, хто хоче поставити красивий шаблон на свій сайт або змінити вже наявний, необхідно виконати дії, які ми описуємо в цій статті. Виконайте всі кроки правильно, і на вашому сайті буде встановлений новий шаблон.

Установка теми WordPress

 • Завантаження шаблону. Насамперед необхідно знайти теми оформлення. Ви можете купити шаблони з гарним дизайном на Skininfo.ru або Templatemonster.com. Також величезну кількість безкоштовних варіантів можна знайти на Morestyle.ru. У всіх шаблонів є попередній перегляд, тому не поспішайте і шукайте саме те, що вам більше підійде.
 • Завантаження шаблону. Після того, як ви скачаєте (купите) шаблон, у вас буде архів з даними. Його потрібно розархівувати і перенести всі папки та файли в директорію вашого хостингу. Заходьте на хостинг і переходьте до файловому менеджеру або підключайтесь по FTP, після чого завантажуйте папку з шаблоном у директорію /wp-content/themes/
 • Установка шаблону. Коли шаблон буде завантажений на хостинг, заходьте в адміністративну панель і переходьте до тем. У списку доступних шаблонів повинен з’явитися завантажений вами шаблон, а ви зможете подивитися, як буде виглядати ваш сайт або відразу його активувати:
 • При наведенні курсору з’являється дві кнопки – активувати і подивитися. Краще спочатку подивитися, чи підходить шаблон для вашого сайту, а вже потім його активувати.

  Як ще простіше додати шаблон на WordPress?

  Без використання сторонніх ресурсів, ви можете зайти в розділ «Зовнішній вигляд», натиснути «Теми» і після цього натиснути на «Додати нову»:

  Відкриється величезний список з різними темами оформлень, а ви можете спробувати застосувати їх або встановити відповідні кнопки з’являються при наведенні курсору).

  Змінити тему на WordPress зможе навіть новачок, але перед тим як застосувати якийсь оформлення, переконайтеся, що воно підходить для вашого ресурсу. Навіть тематика майданчика повинна враховуватися при виборі дизайну, адже у кожної цільової аудиторії є свої переваги щодо кольорової гами, а всі важливі дрібниці.