Українська біржа фріланса Freelancehunt

Зміст

  • Знайди фрілансера на Freelancehunt
    • Заробіток на Freelancehunt

За кількістю фрілансерів Україна займає перше місце в країнах колишнього СРСР.


Українці активно користуються віддаленою роботою, причому для деяких вона є основним джерелом прибутку. Щоб стабільно отримувати замовлення, розвиватися і добре заробляти, необхідно користуватися всіма доступними біржами.

Українська біржа фріланса Freelancehunt допомагає знайти першокласних фахівців і підшукати підробіток професіоналу з будь-якої області.

Майже 150 000 виконавців тут зареєстровано. Фрілансерам цей проект теж підходить, адже замовлення через нього робили майже 60 000 клієнтів з усього світу.

Знайди фрілансера на Freelancehunt

Буває досить складно знайти людину, на якого можна було б покласти деякі обов’язки. Де шукати копірайтера, оптимізатора, дизайнера? Для цього і створений проект фрилансхант.

У досвідчених фрілансерів завжди додано портфоліо, на сайті можна подивитися приклади виконаних робіт:

На сайті пропонується створювати замовлення у двох форматах – це конкурси і проекти. Перший передбачає одержання виконаних робіт і вибір кращої з них. Що стосується проектів, то це звичайний замовлення, через який можна замовити щось конкретне або відкрити вакансію:

Інтерфейс простий і зрозумілий, проблем не виникає. Зверніть увагу на пункт «Оплата». Розробники біржі пропонують використовувати Сейф, щоб проводити безпечні угоди.

Виконавець отримує гроші тільки після того, як виконані всі вимоги клієнта. Хоча навряд чи ви зіткнетеся з шахраєм, якщо будете вибирати кращих фрілансерів. На біржі у них ведуться свої сторінки, в них розміщуються приклади робіт, рейтинг і відгуки:

Не поспішайте з вибором, розглядайте всі кандидатури. Також порівнюйте розцінки, деякі виконавці надто їх завищують. До речі, ніхто не скасовує торг, скидайте ціну, якщо у фрілансера мало замовлень, він обов’язково погодиться на вашу пропозицію.

Заробіток на Freelancehunt

Тепер поговоримо про заробіток з фрилансхант. Після проходження звичайної реєстрації (з верифікацією номера телефону), отримуєш доступ до різних замовленнями. За рахунок великої популярності, в цій біржі постійно з’являються нові пропозиції:

Будьте уважні, деякі замовлення можуть бути створені шахраями. Іноді пропонуються занадто низькі гроші за складну роботу, а іноді і зовсім створюються проекти для того, щоб спамити і розміщувати рекламу.

Боротися з такими користувачами легко, є спеціальна функція:

Крім звичайних замовлень, на біржі створюються конкурси. Вони проводяться у форматі аукціону. Заходиш в розділ, знаходиш цікавий конкурс, додаєш свою роботу і, якщо замовник вважатиме її найкращою, отримаєш гроші:

Функцій на біржі Freelancehunt багато. Наприклад, можна відфільтрувати замовлення або додати інших користувачів свою команду (як замовників, так і виконавців).

Тут можна знайти найрізноманітнішу роботу:

  • написання текстів;
  • програмування;
  • заробіток для лікарів в інтернеті;
  • розробка сайтів;
  • платні консультації;
  • написання відгуків;
  • залучення цільової аудиторії.

Це лише невелика підбірка різних видів діяльності. В інтернеті для кожного є вільне місце, просто потрібно знати, де шукати.

У Freelancehunt є чудова альтернатива – Weblancer. На цій біржі фріланса також багато виконавців і замовників.

Замовляйте послуги фрілансерів і заробляйте на Фрилансхант. З біржі легко виводяться гроші в платіжну систему Webmoney. Підшукайте собі роботу до душі або відповідну за знаннями, працюєте в інтернеті.