Нова економічна гра Niru Virt

Кому не хочеться жити на широку ногу і витрачати гроші щодня величезними сумами? На жаль, фінансове становище не завжди дозволяє це робити, але не варто сумувати.


Завжди можна все виправити, тим більше зараз доступні вклади в інтернеті. Навіть зі 100 рублів можна почати, головне відшукати хороший спосіб.

Нова економічна гра Niru Virt – стабільний, якісний і цікавий проект. Тут користувачі купують сертифікати, щоб отримувати вірт на автоматі.

На вибір пропонується кілька категорій сертифікатів, можна починати з будь-яким стартовим капіталом і прокручувати його скільки завгодно часу.

СКАМ!

Чесна гра з виведенням коштів Niru Virt

Сюжет в грі незвичайний, так як немає ніяких машин, тварин, птахів і так далі (як на аналогічних сайтах).

Зроблено все ще простіше, купуєш сертифікат і за нього отримуєш стабільний прибуток у вигляді виртов. Валюта «ніру» використовується всередині гри, її можна виводити, а вірт – це товар, який потрібно продавати.

Коли пройдете звичайну реєстрацію, зможете купити собі хоч кілька сертифікатів. Коштують вони від 10 до 330 рублів. Вам не обов’язково вносити всю суму, так як адміністрація роздає бонус на перший депозит 55%.

Краще відразу починати з хороших вкладень, так як потім бонуси за поповнення не будуть роздавати. Також зараз сертифікати продаються за півціни, тому варто поквапитися. Їх покупка не займе багато часу, поповнюйте баланс з Payeer і вибирайте сертифікат:

Давайте припустимо, що ви готові витратити всього 35 рублів (щоб перевірити, як все працює і чесний це проект).

З урахуванням бонусу 55%, ви отримаєте трохи більше 7000 ніру та зможете придбати сертифікат 3 категорії. Він буде приносити по 250 виртов в годину або 6000 виртов в добу:

Їх потрібно збирати на складі, щоб потім продати на ринку. Курс продажу 100 виртов = 1 ніру, тобто ви отримуєте 60 ніру кожен день або 1800 в місяць. На ринку їх також просто обмінювати на основну ігрову валюту:

Виходить, що в місяць отримуєш 18 рублів і це при внесках в 35 рублів. Повна окупність через пару місяців, це реально вигідні умови.

Тільки 60% від прибутку надходить на рахунок для покупок, зате купівля інших сертифікатів допомагає розвиватися і збільшувати дохід. Висновок від 50 ніру на гаманці Payeer.

Також ви можете користуватися обмінником і переводити гроші з рахунку для виводу на баланс для покупок, з бонусом 5%.

Гра Niru Virt швидко набирає обертів, а поки тут не зареєстровано багато користувачів, варто цим скористатися.

Використовуйте способи набору рефералів, поки що мало хто знає про проект, в нього реально запросити інвесторів, щоб отримати 10% від їх депозитів (їх можна буде відразу вивести). Також, адміністрація проводить щомісяця конкурс:

Поки тут не великі призові фонди, але все попереду. Запрошуйте інвесторів і отримуйте не тільки відсотки. З часом сума винагород за призові місця збільшиться.

Ви везунчик? Тоді беріть участь у лотереї Niru Virt. Там можна виграти до 5000 ніру.

Всі знають, що в економічних іграх добре заробляють ті, хто встиг зареєструватися на самому початку їх існування.

На Niru Virt легко пройти реєстрацію, а заробляти там можна взагалі без вкладів, достатньо запросити кілька користувачів. Ставайте одним з перших, гроші приходять без додаткових комісій, зарахування миттєві.