Розіграш 500 000 рублів на Taxi Money

Зміст

  • Встигни виграти 50 000 рублів!
    • Нові бонуси і лотерея від Taxi Money

З гри Taxi Money щодня виводять гроші тисячі користувачів, які вже встигли купити там машини, працюють у місті, беруть участь в гонках, збирають бонуси і привертають рефералів.


Прямо зараз ви можете зареєструватися на цьому проекті і не пошкодуєте, адже адміністрація запустила великий конкурс.

Розіграш 500 000 рублів на Taxi Money проводиться в честь того, що проектом виповнилося 500 днів. Дата не така серйозна, але організатори вважають, що це тільки початок шляху до успіху.

Протягом 500 днів вони чесно виводили гроші, додавали нові функції, роздавали бонуси і допомагали людям легко заробляти.

Встигни виграти 50 000 рублів!

З 4 жовтня, кожен гравець може отримати бонус, заробляючи в місті Taxi Money. Там потрібно виконувати замовлення, щоб отримувати додаткові гроші, а якщо пощастить, то за замовлення заплатять 100 рублів.

Нічого нового робити не потрібно, просто купуєш ліцензію і берешся за замовлення, якщо пощастить, то з’явиться спеціальне сповіщення.

Триватиме конкурс всього 5 днів, потрібно встигнути виконати якомога більше замовлень за цей час. У фонді 500 000 рублів, але призових місць 124. Щоб багато змогли отримати «шматок» від «великого пирога» загальна сума була поділена на кілька частин:

У конкурсі бере участь кожен гравець, якому пощастить при виконанні замовлення і за нього буде нараховано 100 рублів.

Це своєрідний пропускний квиток, який можна отримати за замовлення будь-якого типу (еліта, халтура, звичайний замовлення). Виграні гроші зараховуються на баланс в місті, як їх використовувати, вирішуйте самі.

Нові бонуси і лотерея від Taxi Money

На честь круглої дати адміністрація вирішила заохочувати всіх, хто поповнює баланс. Бонуси різні, а чим більша сума, тим краще:

Такі бонуси будуть лунати протягом тижня, не прогав серйозну можливість отримати більшу надбавку до депозиту.

Наприклад, якщо вносиш більше 15 000 рублів, то отримуєш 17 000 в подарунок (30%+машина 5 рівня). Ніколи раніше не лунали такі щедрі призи за поповнення рахунку.

Проект Taxi Money займає перше місце серед ігор з висновком реальних грошей.

Що стосується лотереї, то це теж відмінна можливість отримати значну суму. Кожен гравець може придбати квитки з пасажирського рахунку або з електронного гаманця, щоб спробувати удачу. Квитки коштують 199 рублів, а виграти можна від 100 до 50 000 рублів:

Якщо виграєте гроші, то можете самі вирішити, куди їх зарахувати (на висновок, що для покупок, пасажирський рахунок). Щоб точно залишитися переможцем, краще купувати відразу декілька квитків, але може і одного буде достатньо, щоб виграти 50 000 рублів.

У конкурсі на замовлення міста потрібно брати участь прямо зараз, там багато призових місць, тому шанс виграти теж великий. В п’ятницю будуть визначені переможці конкурсу.

Бонуси за депозити лунають до 11 жовтня, а лотерея триватиме до 18 жовтня. Встигни скористатися всім цим і зібрати солідну суму разом з найкращою економічною грою Taxi Money.