Нова гра з виведенням грошей Worms Money

Зміст

 • Заробіток у грі Worms Money
  • З чого почати і як грати?

Грати в ігри – це самий цікавий спосіб заробітку в інтернеті. Звичайно, далеко не кожна гра може стати джерелом прибутку, але є й такі проекти, в яких платять гроші за участь.


Всі грали в Worms (Черв’ячки), зовсім недавно був запущений аналог цього проекту, на якому можна непогано заробити.

Нова гра з виведенням грошей Worms Money стартувала 11 травня, а всім новим учасникам тут лунає вітальний бонус, щоб можна було починати без вкладень.

Проводити війни не потрібно, потрібно лише зібрати свою армію черв’яків і кожен воїн буде приносити медалі, які обмінюються на реальні гроші.

Гра закрита.

Заробіток у грі Worms Money

Пройшовши стандартну реєстрацію в цій грі, вам нараховується 100 WM. Ці невеликі гроші можна витратити на покупку черв’яка «Студента». Він приносить всього за 6 медалей на годину, тому краще вкласти гроші і купити інші види черв’яків-воїнів:

Наприклад, ви можете купити царицю за 100 000 WM (1000 рублів), щоб за годину вона приносила 9900 медалей:

Цей вид хробака приносить 237600 медалей на добу, а з їх продажу ви отримаєте 2376 WM (23.76 руб.). Щоб повернути вкладену 1000 рублів, потрібно збирати і продавати медалі протягом 43 днів, а після цього ви будете продовжувати отримувати дохід.

З чого почати і як грати?

Першим ділом краще внести депозит, так як стартовий бонус не принесе гарного прибутку. Поповнювати баланс можна будь-якими способами (карти банків, електронні гроші, номер телефону). Після цього, відразу купуєте черв’яків або додаткове зброю, для підвищення доходу:

У штабі відображається, скільки медалей зараз зібрали ваші персонажі і куплене для них зброю, тут же їх треба збирати:

Коли зберете всі медалі, вирушайте на ринок, щоб отримати за них WM валюту:

Все, на ваших балансах для виводу і покупок з’являються гроші, за рахунок яких можна розвивати загін і купувати зброю, а також виводити кошти (дохід поділяється 50/50).

Починаючи грати, краще не замовляти виплати, а використовувати обмінник WM і отримувати на 10% більше, на баланс для покупок.

Виконуючи всі ці дії, на вашому балансі поступово будуть накопичуватися гроші, а ви зможете їх виводити на Payeer рахунок і вже звідти переводити в будь-які віртуальні гаманці, банківські картки або навіть робити покупки в інтернеті.

Плюси економічної гри Worms Money:

 • тут немає платіжних балів;
 • лотерея і аукціон можуть принести додатковий дохід;
 • за кожного реферала платять 10 WM;
 • 3х рівнева партнерська програма (15%, 3%, 2%);
 • виплати приходять за годину;
 • щоденний бонус приносить від 10 до 100 WM;
 • адміністрація проводить конкурс рефератів;
 • щодня збирається 5% від усіх депозитів в накопичувальний банк, після чого ця сума передається одному з користувачів.

Як бачите, нічого складного для заробітку в Worms Money робити не доводиться, а дохід приходить на повному автоматі. Зареєструйтесь прямо зараз, заберіть бонусні WM і купуйте хробака безкоштовно, навіть він почне приносити вам перші гроші.