Заробіток на Lineage 2

Улюблене захоплення завжди можна перетворити в джерело прибутку, тим більше, якщо це комп’ютерна гра.


Чим популярніша гра, тим більше можливостей для успішного заробітку. Приміром, шанувальники всесвітньо відомої гри Lineage 2, можуть отримувати непоганий дохід з своїх розкручених акаунтів.

Заробіток на Lineage 2 використовують багато користувачів, а його основний плюс – це поєднання захоплення і роботи.

Вийти на стабільний і високий дохід можна, але для цього потрібно бути досвідченим гравцем з добре прокаченной персонажем. Чим більше ігрових ресурсів ви зможете збирати, тим вищим буде прибуток.

Lineage 2 заробіток реальних грошей

Кожен любитель цієї захоплюючої гри знає, наскільки складно добувати ігрову валюту і цінні артефакти. Деякі користувачі хочуть отримати все і відразу, і готові за це заплатити. Де шукати таких людей? Є чимало ігрових форумів і спеціальних магазинів. Одним з таких проектів є Online-torg.ru.

На цьому сайті пропонуються послуги гаранта для проведення чесних угод. Навіть якщо ви знайдете покупця всередині гри, ця система стане вам у пригоді, щоб обійти шахраїв. Так само на сайті постійно публікуються оголошення:

Практично кожен день з’являються оголошення про покупку і продаж персонажів та ігрової валюти (адены). Крім цього, користувачі пропонують купувати, продають або змінюють різні предмети:

Навіть якщо ви не знайдете покупця для будь-якого цінного предмета, можна буде провести обмін і отримати шмот для свого персонажа.

Як прокачувати персонажа, заробити багато адены і шукати цінні предмети ви знаєте й самі, тому найголовніше, навчитися шукати покупців.

Не варто обмежуватися розміщенням оголошень на Online-torg. Розміщуйте свої пропозиції й на інших сайтах:

  • розміщуйте оголошення на Alltogame.ru;
  • запропонуйте викупити перса або адена магазину Pwlvl.ru;
  • створіть тему на форумі Allcheats.ru.

Не забувайте ще й про соціальних мережах. Наприклад, ви можете знайти групи Вконтакте, присвячені Lineage 2 і опублікувати на їх стінах пропозиції з продажу адены, персів або предметів.

І без того популярна Lineage 2 все ще продовжує набирати обертів і шанувальників цієї гри стає все більше. Заробіток в Lineage 2 теж розвивається, так як багато хто хоче швидко прокачатися і якщо з фінансами у них немає проблем, то вони можуть стати вашими клієнтами.