Спрощена реєстрація на Wmmail

Зміст

  • Як проходить спрощена реєстрація на Wmmail?
    • Що буде, якщо не вказати WMID?

Відмінні новини прийшли з проекту Wmmail, де більше не потрібно володіти гаманцем Webmoney, щоб пройти реєстрацію.


З недавнього часу на цьому сайті серйозно спростили процедуру реєстрації, щоб кожен новачок міг запустити тут рекламу або спробувати заробити без зайвих заморочок.

Спрощена реєстрація на Wmmail поки ще тестується, але якщо не з’явиться проблем з мультиаккаунтами, її залишать.

В першу чергу ця новина потішила всіх, хто активно залучає на проект рефералів. Лише у небагатьох новачків є електронний гаманець, а щоб спробувати заробити, не всі готові його створювати.

Як проходить спрощена реєстрація на Wmmail?

Новачки також заходять на сайт і переходять до реєстрації з банера на головній або стандартної посилання. Після цього їм відкривається наступна форма:

регистрация wmmail

Полів з даними про гаманець більше немає, а все що потрібно – це мати Email адресу. При завершенні реєстрації користувачеві видається спеціальний код, його обов’язково потрібно запам’ятати, так як відновити його не вийде, поки не буде вказано WMID гаманця:

Коли профіль буде створений, можна запускати рекламу або заробляти на завданнях, серфінгу і листах.

Якщо рекламодавець не вказав дані Webmoney, можна поповнювати баланс через РОБОкассу.

Щоб додати номер гаманця, потрібно зайти в особисті дані і у відповідному полі натиснути на спеціальну посилання:

При натисканні на посилання «Вказати WMID і WMZ», користувач потрапляє на сторінку, де пропонується авторизація через Webmoney:

Раніше така сторінка відкривалася при початку реєстрації, потрібно натиснути на кнопку і пройти авторизацію через свій гаманець.

Що буде, якщо не вказати WMID?

З вашим профілем нічого не буде, ви можете продовжувати замовляти рекламу або заробляти. Природно, поки системі невідомі платіжні реквізити, ви не зможете виводити з неї гроші:

Крім цього, користувачі з непідтвердженими WMID обмежені від деяких розділів – Альтанка, Внутрішня пошта, Біржа рефералів, Переведення кредитів, Питання-відповідь і так далі. При спробі переходу, видається повідомлення:

Вказати WMID не складно, а всім у кого ще немає електронного гаманця, може знадобитися інструкція по реєстрації Webmoney.

Навіть якщо ви зареєструєтесь без гаманця, у вас залишиться можливість заробляти на продажі статей або купувати тексти для своїх сайтів.

Новина про спрощення реєстрації на Wmmail отримала безліч коментарів і практично всі користувачі погодилися, що це хороша ідея. Єдиною проблемою може стати масове створення мультіаккаунтов, але на поштовику є й інші методи захисту, тому серйозних проблем з’явитися не повинно.