Світлові світлодіодні вивіски (лайтбокси)

1-13-2020

Световые, светодиодные вывески (лайтбоксы)

В основі конструкції — алюмінієвий профіль, обшитий оцинкованої сталлю і обклеєний з урахуванням кольору короби.
Лицьова сторона може бути виконана із стільникового полікарбонату або молочного акрилу, які обклеюються светорассеівающею плівкою, або представляти собою транслюцентний банер. Також хочемо вам порекомендувати Світлові світлодіодні вивіски (лайтбокси) у нас на сайте

Для підсвічування використовуються світлодіодні кластери.
Металевий каркас (в залежності від розміру лайтбоксу), усередині конструкції встановлюється молочне орг. скло (2 мм), композитна панель фрезерується згідно з макетом і встановлюється в короб.
Точкове підсвічування з діодних модулів висвітлює тільки от-фрезеровані елементи лайтбоксу.
Композитний світловий короб з інкрустацією акрилом (8– 10 мм.
Композитна панель, от-фрезерований за розміром і малюнком короба, акрил 8– 10 мм, розміщується в заздалегідь фрезерованих деталях короби шляхом інкрустації.
Для підсвічування використовуються діодні модулі. Переваги вироби такого типу — немає видимих швів і стиків. Якщо площа короби менше 1 м2, сума округлюється до вартості за 1 м2.
У компанії ви можете купити світлові короби необхідного розміру і оформлення. Гарантуємо довговічність продукції, точне дотримання вказівок клієнта, оперативне виконання замовлення.

Світлові короби (лайтбокси) активно використовуються в зовнішній рекламі: як вивіски магазинів та аптек, як дорожні покажчики, інформаційні стенди. Вони можуть розташовуватися на фасаді будівлі, вбудовуватися в стіну або встановлюватися окремо.
Типовий лайтбокс являє собою прямокутник з міцним металевим каркасом і алюмінієвим профілем. Так як він може розташовуватися під відкритим небом, всі матеріали повинні бути стійкими до впливу погодних факторів, механічних пошкоджень. Світлові короби можуть бути одно – і двобічними.

Перш ніж купити виріб, уточніть можливість монтажу на об’єкті. Монтажники компанії встановлять його у відповідності з вашими вимогами.
Високий рівень сервісу означає не тільки підтримку клієнта під час виконання роботи, а також зручні методи оплати та доставки готових замовлень. Для оплати замовлення доступний найбільш зручний спосіб для всіх юридичних осіб — банківський переказ. Рахунок або квитанцію для оплати безпосередньо банку надасть менеджер, що працює над вашим замовленням. Якщо продукція не влаштовує клієнта по якомусь критерію, менеджери запропонують варіанти вирішення проблеми.