Бінарні опціони – розлучення для лохів чи ні?

Зміст

  • Обман на бінарних опціонах, це можливо?
    • Якщо брокери бінарних опціонів не обман, звідки гроші?
    • Не вірю, що бінарні опціони це не розвод!

Високоприбуткові способи заробітку в інтернеті завжди викликають підозри і у людей з’являються сумніви, чи справді можна підняти пристойні гроші, в стислі терміни.


Бінарні опціони не є винятком, новачки часто думають, що це розлучення і навіть не спробувавши розібратися у всіх тонкощах, відмовляються від їх використання.

Бінарні опціони – розлучення для лохів чи ні? Розібратися в цьому можете ви самі. В мережі є відгуки про бінарних опціонах, як позитивні, так і негативні.

Хтось ділиться своїми успіхами, а деякі скаржаться на втрату грошей. Тут потрібно розуміти, що прибуток трейдера залежить тільки від його дій, отже, ураження – це недолік в роботі.

Обман на бінарних опціонах, це можливо?

Звідки брокери бінарних опціонів беруть ринкові дані? Падіння або зростання курсу валют вони очікують також як тисячі трейдерів.

Якщо курс рубля по відношенню до долара на наступний день впав, то приховати це від тих, хто відкрив опціони просто нереально, адже інформація відразу потрапляє в газети, на радіо, телебачення та інші джерела. Виходячи з цього, обдурити трейдерів неможливо.

Популярні брокери – це не просто сайти, це повноцінні компанії, у яких є реальні офіси, величезний штат співробітників та всі необхідні ліцензії на надання послуг торгівлі приватним особам.

Приміром, у брокера Forex4you є реальні офіси в 10 містах Росії, це величезна компанія, яка існує не перший рік і точно не обманює людей.

Якщо брокери бінарних опціонів не обман, звідки гроші?

Найпопулярніший питання новачків, які не розбираються у фінансових структурах. Всі знають про існування сервісів для спортивних ставок, але не багатьох цікавить, з чого має прибуток букмекерська контора.

Напевно ви розумієте, що іноді букмекерам доводиться розоритися і витратити більше, ніж гравці вносять в систему. Весь секрет у грамотному розподілі коефіцієнтів і в цілому грошових коштів.

Сервіси бінарних опціонів працюють за аналогічною схемою. Їх баланс постійно збільшується за рахунок комісій і програшів трейдерів, а коли хтось виграє, йому чесно переводять гроші.

Розібратися у всьому цьому досить складно, але не можна забувати, що це торговий інструмент Форекса, який пропонується багатьма великими брокерами.

Не вірю, що бінарні опціони це не розвод!

Щоб переконати вас у протилежному, давайте спробуємо зробити ставку і ви зрозумієте, що виграти в опціонах цілком реально. Для цього ми скористаємося послугами IQoption.

Перед тим як відкривати опціон, ми визначили кращий актив і побудували прогноз (схема описана в статті «Як заробити 1000$ на опціони»). Переходимо до платформи для торгівлі і вибираємо потрібну валютну пару:

Прибутковість у неї не найвища, але за рахунок спеціальної техніки, ми з’ясували, що графік у цього активу повинен піти вниз. Тепер відкриваємо опціон, натискаючи на кнопку «Нижче»:

Попередньо ми ввели суму ставки (20$) і вказали час закриття. Після натискання на червону кнопку, опціон відкритий і залишається дочекатися результатів:

Як і очікувалося, графік спустився нижче вибраного рівня, і ми отримали прибуток. Зараз вийшло 12.4 чистого прибутку, нехай це не так багато, зате ми виграли і наш баланс збільшився. Можна відкривати такі операції, тим самим збільшуючи свій капітал.

Розлучення бінарні опціони чи ні, ми розібралися, якщо ви переконалися, що на цьому торговельному інструменті можна заробити і готові спробувати, реєструйтеся в кращих брокерів – 24Option і IQoption.

Відео урок по торгівлі на IQoption.

Але для початку радимо відвідати розділ Бінарні опціони, щоб отримати необхідні знання для успішної торгівлі.