Відгуки про компанії фінанс експерт

2-11-2020

not found
Компанія постійно впроваджує високотехнологічні процеси, нестандартні інноваційні рішення в своїй роботі. У рамках автоматизації та підвищення ефективності стягнення боргових зобов’язань почала пошук нового рішення, яке дасть можливість підвищити ефективність роботи співробітників агентства за рахунок автоматизації рутинних процедур, а також стане інструментом контролю і управління процесами телефонного обслуговування. , — розповідає Євген Бартенєв, старший системний адміністратор департаменту з розвитку та оптимізації. — Для нас було важливим знайти прийнятну за вартістю, масштабовану і відкриту для інтеграції систему. Компанія прагнула до збільшення своїх потужностей і повної автоматизації колл – центру.
Також хочемо вам порекомендувати Отзывы о компании финанс эксперт
Поставлені завдання включали телефонізацію контактних центрів сучасними технологіями на базі IP – телефонії, автоматизацію процесів дозвону до абонентів, тісну інтеграцію з колекторською инфосистемой. Серед інших переваг ключовим фактором вибору стала можливість істотного підвищення продуктивності колл – центру в найкоротші терміни.
Впровадження проходило в кілька етапів. На першому етапі версію програмного продукту, що має максимально широкий спектр функцій, включаючи автоінформатор, сценарії діалогів та аналітичні звіти.
За результатами роботи програмного продукту Infinity X ефективність роботи з боржниками зросла в рази. Крім того, керівництво компанії одержало можливість регулярного аналізувати дзвінки, прослуховувати записи розмов і підвищувати якість роботи операторів.
Співробітники call – центру спочатку поставилися до нового рішення з побоюванням, але після повної автоматизації дзвінків оцінили всі переваги роботи з Infinity X. Серед ключових переваг продукту співробітники виділяють простоту і зручність інтерфейсу, максимально ефективну обробку дзвінків і зменшення трудовитрат на обзвон клієнтів. , — резюмує результати роботи Євген Бартенєв, старший системний адміністратор департаменту з розвитку та оптимізації.