Відгуки за гроші — інструкція по заробітку

Зміст

 • Як заробити гроші на відгуках?
  • Заробіток на накрутці відгуків

У повсякденному житті ми користуємося різними товарами, послугами, відвідуємо ресторани, магазини, заселяється в готелі, літаємо на літаках і про все це, складається власну думку.


Кожна людина з ходу може написати кілька відгуків хоч про своєму мобільному телефоні, а їх можна продавати.

Відгуки за гроші – ТОП 10 сервісів буде представлений у цій статті. Неважливо про що саме ви будете висловлювати свою думку, головне зробити це якісно, цікаво та у великому обсязі.

Також бажано вибирати щось популярне, наприклад Iphone, новий фільм або який-небудь інноваційний товар, тоді грошей ви отримаєте більше.

Як заробити гроші на відгуках?

Нічого складного в цьому немає, а форма написання вільна. Згадайте, що ви купували за останній місяць.

Це може бути нова фірмова взуття, годинник популярного бренду, а може відвідали якусь виставку чи хтось із друзів купив новий автомобіль? Про все це можна писати відгуки.

Крім цього, іноді відгуки замовляються в цілях реклами. Щоб почати працювати в цій ніші, реєструйтеся на цих сайтах:

 • Otzovik – найбільш популярна система з відгуками, де вже тисячі людей отримують гроші. Система така ж, оплата ведеться за перегляди, а скільки саме нараховується, залежить від якості відкликання. Мінімальний обсяг тексту всього 500 символів, але краще розширювати його до 5000 символів і додавати хоча б 3 картинки.
 • Qcomment – в цій системі не платять за будь-які відгуки, потрібно працювати по завданнях. Зареєструйтесь і чекайте, поки вам надійдуть пропозиції написати про який-небудь товар або послугу. Це звичайна накрутка, але якщо за неї виплачуються непогані гроші, то чому б трохи не прибрехати.
 • Advego – на біржі копиайтинга можна продавати будь-які тексти. Це можуть бути не тільки відгуки, але й інструкції, оповідання, вірші та багато іншого. Вимоги до якості тут високі, а статті відразу продаються і приносять дохід. Скуповують їх власники сайтів, за якісний матеріал реально отримати 5-7$.
 • Irecommend – на сайті також оплачуються перегляди відгуків, приносять вони по 5 копійок. Пишіть хоч про що, а коли накопичте 150 рублів, виводьте їх на Webmoney, переклад займає 10 днів. Залишати можна тільки унікальні тексти, засновані на особистому досвіді.
 • Otzyv – за проходження реєстрації ви отримаєте на рахунок 100 рублів. Розміщувати відгуки можна хоч про що, кожен перегляд вашого відкликання принесе по 30 копійок. Також адміністрація гарантовано заплатить до 3 рублів за довільний відгук і до 20 рублів за відгуки за запропонованими темами.
 • На відгуках відразу не вдається отримувати великі гроші, на це потрібен час.

  Уявіть, що ви додасте 100 відгуків на різних сайтах і всі вони почнуть приносити по 100 рублів на місяць.

  Виходить 10 000 рублів за 30 днів, але щоб стільки отримувати, потрібно розміщувати об’ємні і якісні відгуки про самих популярних об’єктах.

  Заробіток на накрутці відгуків

  Для новачків це може здатися занадто складним, так і першої прибутку доведеться довго чекати. Добре, що є кликовые спонсори, куди теж додаються завдання з відгуками. Там працювати набагато простіше, але і оплата нижче.

  Рекламодавці просять написати відгук про товар, сервіс, грі, інтернет-магазині і так далі, пропонуючи до 1$ (хоча є і дорогі доручення):

  Подібної роботи на буксах хоч відбавляй, а якщо ще і зареєструватися на декількох почтовиках, без діла сидіти ви точно не будете.

  Цікавий варіант? Тоді реєструйтеся на наступних сайтах:

 • Wmmail – найстаріший поштовик, на якому ще є магазин статей, де можна виставляти відгуки на продаж.
 • Seosprint – тут найбільше завдань, під відгуки створена окрема категорія, в ній зараз більше 100 доручень.
 • Socpublic – всього одне завдання потрібно виконати на цьому букс, щоб замовити виплату, так як мінімалка 1 копійка.
 • Seo-fast – не самий популярний, але стабільний поштовик з великою базою завдань (зараз їх майже 5500).
 • Profitcentr – працює з 2009 року, завдань багато, а крім виплат на електронні гаманці, доступний висновок на телефон.
 • Щоб відгуки за гроші приносили відчутний прибуток, доведеться працювати з усіма доступними сервісами і витрачати багато часу. Зате вкладати нічого не потрібно і ніякого навчання не потрібне.

  Заробляйте на відгуках через соціальні мережі в сервісах Forumok і Prospero.

  Перед тим як кудись піти, щось купити, або скористатися якимись послугами, практично всі люди шукають відгуки в мережі. Діліться думками і отримуйте за це реальні гроші, оплачуються навіть негативні відгуки.