Як налаштувати оновлення сторінок браузера?

Коли стежиш за появою новин, зміною рахунки в якій-небудь грі або за ходом голосування в інтернеті, доводиться постійно оновлювати сторінку.


Досвідчені користувачі радять не витрачати час на ручне оновлення сторінок, а скористатися спеціальними скриптами.

Але користуватися програмними кодами вміють далеко не всі, тому на форумах часто з’являються питання, типу, Як налаштувати оновлення сторінок браузера? Зробити це можна, за рахунок встановлення спеціальних розширень. Для кожного браузера розроблені доповнення, а скористатися ними можна безкоштовно.

Автоматичне оновлення сторінок в браузері

У цій статті ми розглянемо розширення для самих популярних браузерів, за допомогою яких можна легко налаштувати оновлення сторінок в браузері, з можливістю вказівки періодичності:

1. Google Chrome.
Для самого популярного браузера розроблено багато різних розширень під автоматичне налаштування оновлення сторінок, але найкраще – це Auto Refresh Plus. Після його установки, на панелі з URL з’явиться новий значок, а якщо натиснути на нього, відкриваються параметри:

авто обновление в chrome

Як бачите, налаштувань не так багато, за замовчуванням пропонується вибрати один з варіантів періодичності оновлення або вказати своє значення в секундах. Для роботи розширення, достатньо натиснути кнопку Start.

2. Mozilla Firefox.
У цій браузерною платформі теж немає стандартного інструмента для автоматичного оновлення сторінок, тому вам доведеться встановити розширення Auto Refresh. Перед тим, як вона почне працювати, необхідно перезапустити браузер.

Після цього, на якому сайті ви можете натиснути правою кнопкою миші, щоб встановити оновлення:

авто обновление в mozilla

Перші два рядки призначені для вибору автоматичного оновлення, яке буде застосовуватись тільки до тієї сторінки, на якій ви перебуваєте або для всіх вкладок. На вибір запропоновано кілька варіантів періодичності, а якщо натиснути Customize, можна задати свій інтервал.

3. Opera.
На відміну від попередніх браузерів, в цій програмі є інструмент для налаштування автоматичного оновлення. Щоб скористатися ним, потрібно викликати контекстне меню на будь-якій сторінці і вибрати відповідний пункт:

авто обновление в opera

Як і при використанні розширень, тут можна скористатися запропонованими інтервалами або задати свій в розділі Custom. Пункт Never призначений для скасування автооновлення.

Ми часто шукаємо складні шляхи для вирішення простих завдань, також і тут. Тепер ви знаєте, що потрібно робити, коли з’являється необхідність натискати F5 через кожні 2 секунди, поставте це на автомат і не втрачайте час.