Як підігнати зображення під один розмір?

Якщо ви давно займаєтесь заробітками в інтернеті, вам напевно доводилося працювати з зображеннями.


Є безліч графічних редакторів, через які можна змінювати картинки, але якщо, наприклад, потрібно підігнати зображення під один розмір, доведеться витратити чимало часу.

Як підігнати зображення під один розмір? Якщо вам потрібно отримати безліч зображень одного розміру, то програма Dropresize стане незамінним помічником. Завантажити її можна безкоштовно з офіційного сайту Dropresize.semigik.com і незважаючи на англомовність ви легко їй скористаєтеся.

Зробити картинки одного розміру

Перед тим як ви запустите програму, створіть окрему папку на комп’ютері і перемістити туди всі зображення. Після цього, заходьте в Dropresize і у верхній частині вказуйте шлях до цієї папки:

В розділі налаштувань на першій сходинці вказані стандартні розміри зображень, ви можете змінити їх на свій розсуд. Також є додаткові параметри на інших вкладках, наприклад, на вкладці Folder можна задати папку для бекапа оброблених картинок, а також налаштувати підпапки:

А на вкдажке JPEG можна вказати якість зображень, щоб знизити займане ними місце:

Коли ви налаштуєте всі параметри, вам залишається натиснути кнопку Apply, а потім ОК. Всі зображення, які ви додасте в зазначені папки, миттєво будуть оброблені програмою і підігнані під вибрані розміри.

Програма Dropresize багато в чому відрізняється від аналогів і володіє безліччю переваг.

Її не потрібно встановлювати, вона безкоштовно, швидко обробляє картинки і володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Єдиний недолік, який був виявлений при використанні – вона не підтримує роботу з GIF-зображеннями.